Wpis z mikrobloga

@bocznica: Wskaźniki w starszych moto jak były to łgały notorycznie ze względu na nieregularny kształt baku i falowanie benzyny, dopiero jak się nauczyli robić sprytniejsze nieliniowe przetworniki to zaczęło to mieć sens.

Gx
  • Odpowiedz
@Cypselus: Co Ty nam tu o jakiś parkingach, napisz lepiej czy się obejrzały czy zagadałeś i jak szybko #!$%@?ły jak zdjąłeś kask.

To są ważne rzeczy w świecie motocyklistów a nie jakiś slide po redukcji, nie ma antyhopa to ma prawo, fizyka taka.

Gx
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Jak jest to jest, niektórzy się przyzwyczajają do używania, ja się nauczyłem że wiem na którym biegu jadę, bo to po prostu czuć a jak się pomylę o jeden to sprzęt mi i tak pójdzie do przodu jak przecinak i tak, więc jakbym miał coś montować do moto to raczej nie wyświetlacz.
Na torze ma duży sens bo choć dobrze wiadomo po kilku kółkach w którym punkcie toru jaki masz
  • Odpowiedz
@ethics: Ogólnie rzecz biorąc wskaźnik biegu wpinasz do sygnałów z ECU. Jak wepniesz chińskie badziewo to w razie jego awarii (zwarcie do masy lub podanie na dany pin ECU 12V) może się przysmażyć. Zwarcie do masy raczej niczym nie zaskutkuje ale podanie 12V już może, zależy to od konstrukcji, poziomu sygnału itedeitepe.

Gx
  • Odpowiedz
Czym sie różni wyswietlacz biegów taki gipro za 500zl od tego z aliexpress za 100zl? #motocykle


@ethics: jeszcze kilka lat temu bym powiedzial, ze to niebo a ziemia, bo kilka lat temu tanie wyswietlacze z ali bazowaly na magnesikach i czujniku halla czy innym takim, montowanymi przy dzwigni i po rozgrzaniu silnika glupialy i wyswietlaly #!$%@?. ale teraz widze, ze wszystko poszlo troche do przodu i za 100 to sie kupuje
  • Odpowiedz
na 80 komentow, ludzie piane z pyskow tocza a to tylko dlatego, ze jakiemus randomowi nie podobaja


@Steven_Hyde: bez przesady :p

Kultury osobistej trochę panie kolego. Na rwzie najbardziej nienawistny komentarz, to ty napisałes.
Nie wstyd ci? :p
  • Odpowiedz
Jak wepniesz chińskie badziewo to w razie jego awarii (zwarcie do masy lub podanie na dany pin ECU 12V) może się przysmażyć


@Man_of_Gx: nie znam sie za bardzo na tych protokolach komunikacji, ale tam przesyl odbywa sie w dwie strony, wiec ecu jest przygotowane do przyjmowania napiecia po tej linii, ktora wysyla informacje. transmisja zapewne odbywa sie na okolicach 12V wiec nawet jak pojdzie jakies napiecie z dupy, to po prostu
  • Odpowiedz