Wpis z mikrobloga

@bocznica: ty gościu, ale czemu jeszcze do mnie skaczesz, jak ja już nic więcej nie pisałem na ten temat xD? napisałem tylko że ten temat, który się tutaj wywiązał, to jest w zasadzie taka błahostka, a tutaj się gówno burza wywiązała jak by od tego zależało czyjeś życie xD
@bocznica: wielka brać motocyklowa, do momentu w którym nie znajdzie się jakiś temat, który jednemu pasuje, drugiemu nie, wtedy ta brać LWG jest gotowa sobie skoczyć z nożami do gardeł xD
A w czym on ci przeszkadza? #!$%@? jak potłuczony wykopek, który całemu światu udowodni że on uważa że to zbędne więc nikomu nie jest potrzebne XD


@bocznica: Nie przetłumaczysz, im się nie przydaje, więc się nikomu nie przydaje. Kij z tym, że teraz wszedzie wsadzają ten #!$%@? wyświetlacz: i do motocykli, i do samochodów (wiec mozna by wysnuć wniosek, że jednak niektórym się przydaje). Im sie nie przydaje i #!$%@? xD
@PodniebnyMurzyn: ok, to jak pojedzisz kilka lat i stwierdzi że faktucznie nie paczysz na wyświetlacz, to zadzwoń, okey?

bo na razie ta dyskusja nie ma sensu, bo nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.

Ja piszę o doświaczeniach, ja jeżdzę i nie patrzę, bo po co?
Ty nigdy nie jeździłeś, to skąd możesz wiedziec.

Kiedyś nie montowali, teraz montują bo wszyscy zaczeli montować. Dużo zbędnych rzeczy staje się teraz opcją, aby
ty napisales doslownie, ze pomaga


@MisPalkis: Idź na jakiś kurs czytania ze zrozumieniem, to może zrozumiesz co ci tam napisałem, kiedy zerkam na wskaźnik biegu i kiedy mi się przydaje. Jak go nie miałem to nie miałem i nawet nie myślałem, a teraz mam i czasem zerkam. Co ja poradzę że cię to denerwuje. Śmieszny jesteś typie, serio :D
@bocznica: nie denerwuje mnie to, nigdzie nie napisałem, że jest nieprzydatne. Jedynie zadaję pytania, ty odpisałeś, że jest przydatne, to chciałem się dowiedzieć w jakich konkretnych sytuacjach i co dzięki temu idzie lepiej, ew. co by szło gorzej, gdyby tego nie było.
@bocznica: Jeśli o taką błahostkę jak wyświetlacz biegu tak poważnie się zesrałeś, że aż zaczynasz rzucać mięsem, to nie chcę wiedzieć, co by było gdyby ktoś zapytał o jakiś poważniejszy temat, i ktoś inny napisał by coś, co nie było by ci w smak.