Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Co powiecie na #rozdajo w którym można wygrać nowe życie dla swoich ulubionych butów?

Jedna osoba dostanie ode mnie renowację obuwia, na którą składa się czyszczenie, naprawa rys i otarć, odświeżenie koloru i wybielenie midsoli (jeśli będzie taka potrzeba). Właściwie, to czego potrzeba butom zwycięzcy, uzgodnimy razem po wygranej. :)

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem, żeby zacząć zarabiać na tym co kocham robić, czyli na renowacji butów. Łączenie tej pasji z „normalną” pracą zaczyna być męczące, bo po prostu brakuje mi czasu na #rekodzielo . Żeby jednak podjąć ostateczną decyzję, muszę zbadać rynek. :)

Oto co trzeba zrobić żeby wygrać:
1) dać plusik
2) w komentarzu napisać czy byłbyś zainteresowany/a taką usługą (w cenach od około 35zł za zwykłe czyszczenie, przez około 80zł za podstawową renowację, po około 250zł za full renowację przywracania martwych butów z zaświatów lub indywidualną customizację). To jest pytanie otwarte i tak naprawdę można napisać wszystko, co pomoże mi zbadać rynek- rady, uwagi lub przemyślenia dlaczego tak i dlaczego nie.

WAŻNE: to, czy byłbyś zainteresowany usługą renowacji lub customizacji butów nie ma wpływu na wygraną w rozdajo! Jak napiszesz w komentarzu, że cię to zupełnie nie interesuje i uważasz pomysł za żałosny, to oczywiście wciąż możesz wygrać. Dlatego proszę nie słodzić i pisać szczerze.

Właściwie to tyle. Na wywiązanie się z rozdajo daję sobie czas do końca maja. Prawdopodobnie zwycięzca otrzyma swoje buty dużo wcześniej, ale chcę mieć spory margines na nieprzewidziane sytuacje. Wysyłkę opłacam ja w dwie strony. Losowanie przez mirkorandom w piątek po 20.
sudiczka - Mirki i Mirabelki! Co powiecie na #rozdajo w którym można wygrać nowe życi...

źródło: comment_1615992744oNBsOTqIFxwXFE6SXLFsGQ.jpg

Pobierz
  • 278
jakbym miał płacić 250zł na renowację to bym wolał kupić nowe buty


@HaPPe: XDDDDDDD

Ale wiesz ziomeczku, że istnieją też buty nie za 200 zł z CCC, a takie za 2 czy 3 tys. zł? XD Nikt na taką renowację nie będzie oddawał jakichś gówno butów, a raczej jakiś limitowany model, albo coś z wyższej półki.
@Antlioon: typowo, musi się znaleźć ktoś kto musi się wyładować i zwyzywać kogoś XD No popatrz, ja nie wydaję 2 czy 3 tys. złotych na buty więc nie zapłacę 250zł za renowację. Takie #!$%@? trudne do zrozumienia?
@HaPPe: A gdzie ja Cie wyzywam? Uświadamiam tylko, że nikt tam nie bedzie oddawał butów za 200 zł ¯_(ツ)_/¯
@imargam_2137: No takie było moje pierwsze skojarzenie jak zobaczyłem ile osób plusuje taki komentarz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@sudiczka ja jestem zainteresowany jakimś domowym sposobem przywrócenia wysuszonej skóry do świetności w butach zimowych. Bo za mocno tarłem i ja zdrapałem ;( Da się takie coś naprawić, jeśli tak to jaki to jest przedział cenowy?
Mi się podoba usługa, ale No jest trochę droga czasem. Moje wymarzone gel lyte 3 spectra green wycenili na 200zl, a to tylko lakiernicza robótka i porządne czyszczenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sudiczka: Super robota Mirabela ()
A odpowiadając na Twoje pytanie: uważam, że to super pomysł. Prawdę mówiąc sama byłam mocno zainteresowana szczególnie customizacją butów, ale po poprzeglądaniu takich cudeniek na etsy, zrezygnowałam ze względu na kosmiczną cenę. Na początku może być mały odzew, ale myślę, że właśnie customy, byłyby przyszłościowe, bo teraz nie oszukujmy się ludzie raczej wolą kupić nowe śmigacze, niż popylać w