Wpis z mikrobloga

#wishpy Dziennik 15 - Dojrzewanie

Hej, dawno nie było update'u.

Apka bardzo powoli rośnie i dojrzewa. Dodałem funkcję, którą mam nadzieję na mały efekt viralowy - Share wishlisty przez weba. Tutaj przykładowa lista : https://getwishpy.com/?wishlist=fbfc372490faa4999f8eee126f55d281 (jeszcze muszę dopracować trochę czas ładowania i wygląd strony, ale główna funkcjonalność jest).

W tym miesiącu o ile dobrze pamiętam będzie mijał rok odkąd zacząłem grzebać przy projekcie po godzinach. Moje pierwsze kroki we #flutter.
Niestety, nie trackowałem swojego czasu i nie wiem ile dokładnie mi to zajęło, ale szacuje, że jeśli byłby to pełen etat to zmieściłbym się w 1-2 msc.

Jeśli chodzi o design apki, to moją pracę projektowania apki przejął Vuko, ale chyba usunął konto więc go nie zalinkuje (szuka pracy btw. jeśli ktoś potrzebuje mobile product designera). Całe szczęście, że przejął, bo moje programistyczne umiejętności designerskie sa dalekie od ideału, a dzięki gotowym designom mogę się skupić na logice apki zamiast co gdzie ma być.

W załączniku screenshot z Zeplina

Tutaj pobierzecie apke: Wishpy.com

#wishlister #flutter #startup #sideproject #programowanie #firebase #android #ios #aplikacje #androiddev
mdfk - #wishpy Dziennik 15 - Dojrzewanie

Hej, dawno nie było update'u. 

Apka ba...

źródło: comment_16159652012WpRWgf9JSHjfrdwMxiw2T.jpg

Pobierz