Wpis z mikrobloga

Cześć, czy ktoś stosował dietę z prouder.pl? Szukam czegoś, co mi ułoży dietę pod sport, bo te vitalie itp to kupa straszna. Może znacie jakiegoś dietetyka ogarniętego w tym temacie i nie z cenami jak Mauricz? Dzięki.

#dieta #mikrokoksy
  • 21
@haakenn: Stronki nie znam, ale znajac zycie to najprawdopodobniej chłam. Uderzaj do @Kasahara tutaj na wykopie. Ewentualnie poszukaj na grupkach fb jakiegos stundeciaka dietetyki to za podobne pieniadze ci cos rozpisze
@Szimu: przerabiałem temat studenciaka, wszystko fajnie, tylko jak na wyższe obroty wchodziłem z treningiem i miałem wilczy głód, to pomimo dołożenia kcal nie było efektów i rozkładał ręce.
@haakenn: ten Prouder od Vitalii moim zdaniem mocno sie nie rozni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam jednego dietetyka co pracuje ze sportowcami zawodowymi, jak chcesz to na priv moge podeslac numer czy tam maila do niego
@haakenn: on jest w sumie mało medialny, siedział sobie i pisał dla klubów, pływaków itp., ostatnio zaczął coś wychodzić do ludzi w gabinecie więc nie powinien mieć cen z kosmosu
@ortalionowy: też tego próbowałem, ale niektóre dania są takie wymyslne, że szok. Generalnie na pewno fajne dla ludzi, którzy mają czas, a ja naprawdę mam przez pracę, rodzinę i treningi dzień napięty jak guma w gaciach. Potrzebuję szybkich dań, a nie np. makaronu po tajsku czy naleśnikow, po których jest dużo zmywania. Gdyby mnie było stac, to bym poszedł najchętniej w pudełka :)
@haakenn kupiłem dla siebie i żony dwa lata temu dietę od proudera, stosowałem ja co do grama przez 3 miesiące i schudłem z 98 do 85 kg mój wzrost 178 cm, po tych trzech miesiącach nie ważę już produktów co do grama, ale dalej stosuje te przepisy w mojej diecie , przez dwa lata efektu jojo nie było, moja waga to w zależności od pory roku 83 -88kg , czasami wyłamania od