Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2768
Tu nie chodzi o to czy cukier jest zdrowy czy nie. Te komuchy odbierają mi wolność. Nie mogę ściąć drzewa na własnym placu, nie mogę iść do galerii w niedzielę, utrudnia się mi kupienie coli, bimbru samemu zrobić też nie mogę a konopii na uspokojenie też nie wychoduje.
Co można robić ? Siedzieć na bezrobociu, ciągnąć wszelkie socjalne i ruchać się z konkubentka dla 500+ tak jak rząd rucha nas.

#bekazpisu #podatki
  • 112
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm fascynuje mnie ból dupy wielu Polaków o auto za 30k.
Przecież to nawet jak jesteś gówniarzem bez doświadczenia w gownorobocie za 2,5k na rękę, zakładając, że jesteś świeżo po szkole, nie masz jeszcze rodziny i mieszkasz ze starymi, to 500 zeta do rachunków się dołożysz, 500 zeta na żarcie i jakiś wypad na piwo w weekend resztę odkładasz. 2 latka i masz auto za 30k.
Niestety dla tych ludzie ogłoszenie odkładanie
  • Odpowiedz
  • 26
@Niebadzlosiem nie możesz:
- wybrać ubezpieczenia zdrowotnego
- wybrać czy chcesz się zrzucać na matki z dziećmi
- wybrać firmy ochroniarskiej
- wybrać systemu emerytalnego
- wybrać szkoły o odpowiedniej podstawie programowej dla dziecka
- wybrać czy należy rolować długi dalszymi długami tak by płacić co raz więcej odsetek
- wybrać czy chcesz korzystać z urzędniczej pomocy państwa w formie abonamentowej
- wybrać czy chcesz korzystać z prawnego ubezpieczenia w państwie w
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: strasznie smutne ale nawet tak banalne rzeczy jak auto - mało kogo w wieku 25 lat stać w polsce na nowe auto/fajne w leasingu... tymczasem w Niemczech za miesiąc za leasing forda mustanga płaci się nawet nie 500 euro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@Niebadzlosiem to takie przykre, masz 30 lat i nic #!$%@? nie możesz bo wszędzie się #!$%@? rząd z pomocą, #!$%@? ale dla nas pomocy żadnej nie ma, pracy żadnej nie ma, perspektyw też nie ma, kraj z kartonu, starsze pokolenie w końcu wymrze, młode wyjedzie i zostaną tylko ludzie z partii PiS i ich rodziny oraz te osoby które będą walczyc z systemem ale będzie ich garstka, więc wszystko to zmierza dalej
  • Odpowiedz
Nie mogę ściąć drzewa na własnym placu


@Niebadzlosiem: chyba możesz, któryś z ministrów miał kiedyś do wycięcia lasek na swojej posesji i wprowadzili ze możesz #!$%@? se drzewko bez pozwoleń. Ale nie wiem czy tego nie zmienili juz
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Każde zwierzę gospodarcze (krowa, świnia, itd) musi być zarejestrowana! nawet jeśli produkujesz na potrzeby własne - pełna kontrola państwa, ostatnio takie coś było u nas za Generalnej Guberni.
  • Odpowiedz
Co można robić ? Siedzieć na bezrobociu, ciągnąć wszelkie socjalne i ruchać się z konkubentka dla 500+ tak jak rząd rucha nas.


@Niebadzlosiem: no i o to chodzi. Wtedy dajesz potrzebne istnienia dla urzędników i urzędów.
  • Odpowiedz
bo był zły. Kto niby #!$%@?ł hajs z OFE? Kto podniósł VAT? Za czyich rządów dopuszczono do rozwinięcia się Amber Gold?


@ortofosforan:

1. OFE nie jest bankiem cymbalistyczny oszuście
2. OFE jasno miało w komunikacie że ta kasa idzie do ZUSu nawet jak zniknie
3. Vat podnieśli jak wszędzie na świecie, jest to główny podatek zasilający budżet
4. Amber Gold było pod nadzorem i ludziom odradzano bawienie się w to

Czaisz?
  • Odpowiedz