Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2768
Tu nie chodzi o to czy cukier jest zdrowy czy nie. Te komuchy odbierają mi wolność. Nie mogę ściąć drzewa na własnym placu, nie mogę iść do galerii w niedzielę, utrudnia się mi kupienie coli, bimbru samemu zrobić też nie mogę a konopii na uspokojenie też nie wychoduje.
Co można robić ? Siedzieć na bezrobociu, ciągnąć wszelkie socjalne i ruchać się z konkubentka dla 500+ tak jak rząd rucha nas.

#bekazpisu #podatki
  • 112
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Bartoszd94: Nadal chyba są pomniki przyrody które w wielu przypadkach nimi nie są :P Wystarczy sąsiad konfident z miarka i po zawodach. Jesteś pewien bimbru ? To czemu zamykali dziadkow pędzących w lesie przecież mogli powiedzieć że to na własny użytek :P ludzie z Podlasia mają mocne gardła to dałoby radę samemu obalić 50 litrów przez zimę :P
@Niebadzlosiem: Przypominam, że PiS ma aktualnie 1/3 poparcia, a jak będą się zbliżać wybory to im pewnie podskoczy bo zaczną sypać hajsem dla biedy umysłowej.

Krótka historyjka pokazująca logikę wyborcy PiSu

Zaszedłem sobie na stare osiedle porozmawiać z osiedlowym folklorem i mówię, że kupuje niedługo samochód i pokazuje jakieś audi za 30 parę tysięcy Nagle wielkie oburzenie wśród ludzi którzy piją od poniedziałku do niedzieli, że prywaciarza stać. Ja wtf przecież
idź w szarą strefę. Handel bazarowy, cash only prywaciarz


@PozorVlak: to się opłaca najbardziej w tym kraju i to od lat - i nic nie wskazuje żeby miało się to zmienić, a przy pisowcach u władzy wręcz przeciwnie - szara strefa tylko coraz bardziej będzie się rozrastać. Nie zdziwię się jeśli komuś przyjdzie do głowy choćby handel coca-colą czy innymi tego typu napojami z innego kraju, bo aktualnie sytuacja jest taka,
@Niebadzlosiem: Zakładając że każdy Polak wypija średnio 250ml napoju słodzonego dziennie, podatek o tego typu napojów to 50gr/litr a w Polsce mieszka 38,383mln osób to
budżet państwa zarobi 1 751 224 375 zł rocznie.

Jako że przeciętny zjadacz chleba może mieć problem z wyobrażeniem sobie ile to jest to już pomagam - to tyle co:
700 489 750 puszek piwa Żubr lub Harnaś (2.50zł/szt)
116 748 292 kebabów (15zł/szt)
volion - @Niebadzlosiem: Zakładając że każdy Polak wypija średnio 250ml napoju słodzo...

źródło: comment_1609754387U2ufGFPlteXCzW597JdQzD.jpg

Pobierz