Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rales większość kobiet myśli też, że da się cały rok mieć 10 procent bfa naturalnie przy dość sporej muskulaturze (np. Jak gość ze screena).
  • Odpowiedz
@rales: różowe nie zdają sobie sprawy ile facet wysiłku i czasu musi włożyć w zrobienie sylwetki. One myślą że jak facet raz na tydzień sobie poćwiczy to może mieć taką sylwetkę jak na zdjęciu. Dla kobiet facet ze zdjęcia to "nie mam wysokich wymagań, lubię jak facet jest po prostu szczupły" a jak różowa pisze że "nie lubi zbyt wysportowanych" to ma na myśli takie góry kiesa jak na Mr. Olympia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@sqlserver: siedzenie w piwnic ogranicza ci horyzonty. 95% lasek na tinderze to odrzut. Nadwaga, #!$%@? psychika, brak perspektyw w życiu, maniery #!$%@? księżniczki ze slumsów.
  • Odpowiedz
@rales: dobra, okazjonalnie sobie pocwiczę, co teraz?

Baby nie zdają sobie sprawy, jak ważna jest genetyka. Chodzę na jedną siłownię już z pół roku. I niektórzy goście ciężko ćwiczą, a ich sylwetka niemalże się nie zmienia. Progresuja przy ciężarach a nadal przypominają szczypiorow, no może są bardziej żylaści.
Z drugiej strony są tacy, co rosną jak na drożdżach.

Także jak się nie jest naturalnie szerokim w barach, mając przy tym wąską
Pomarancza_2310 - @rales: dobra, okazjonalnie sobie pocwiczę, co teraz? 

Baby nie ...

źródło: comment_1609076416fIV7S8DVPGIXVQ88XFgRJP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
siedzenie w piwnic ogranicza ci horyzonty


@kosmita: nie siedzę w piwnicy.
Mam świetną pracę, dopóki pis nie zamknął siłownie to chodziłem codziennie.
Dopóki pis nie zamknął szkoły tańca to chodziłem 5 razy w tygodniu.
  • Odpowiedz
@Pomarancza_2310: trochę teoria legła w gruzach, ale tak to jest, jak wrzuca sie zdjęcie bez kontekstu :D złap sobie sztangę jak tym na swoim zdjęciu i jebnij se fotkę, daj to nawet osobie z szerokim frame, zrób fotkę i daj znać jak wyszło ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 61
@rales Kobiety nie rozumieją, że aby facet miał dobra sylwetkę to musi ćwiczyć. Trudno aby rozumiały jak u kobiet w większość przypadków wystarczy nie żreć jak świnia aby być atrakcyjna dla faceta.
  • Odpowiedz