Wpis z mikrobloga

@familypet Przed bieganiem sama kalistenika, waga 80kg, czasem więcej. Teraz 75kg. 182cm here. W okresie treningow do maratonu biegałem 90km do tego 120km rowerem tygodniowo. Sylwetki nie pokaże, bo siem wstydzem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@familypet raczej smalec według opinii osób trzecich. Przed bieganiem wyglądałem jak "ruski dresiarz" - ulany, odkąd zacząłem biegać ponoć bardzo mi to wyszło na plus. To widać, nawet różowe chętniej mnie dotykają i nawiązują kontakt fizyczny, a i samoocena mi się poprawiła. Trenuje 7 dni w tygodniu, z tym że zimą biegam co 2 dni, a co 2 dni siłowy, a od wiosny mam 5 treningów biegowych na 2 siłowe w tygodniu.
  • Odpowiedz
@Lord_Yabol: no to ja teraz tak wygladam xD 180 80 kg i lysy leb xD nie mowie ze jestem jakis byk potezny ale tak wygladam mniej wiecej xD tez chyba zacze biegac ze 2 razy w tyg i 3 razy silka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@familypet: Sylwetki nie pokażę bo jeszcze wstyd. Jeszcze, bo biegając zszedłem w pół roku z 90 do 75 kg. Zaczynałem od 300 metrów i więcej nie dawałem rady, teraz biegam zwykle dystanse 11, 14 lub 17 km, ale jestem w stanie przebiec półmaraton. Mam marne średnie tempo, bardziej zależy mi na dystansie, biegać szybko się nie nauczyłem. Nie bawię się w jakieś pulsometry, interwały itp., biegam sobie z darmową wersją Endomondo.
  • Odpowiedz