Wpis z mikrobloga

Ja niedawno zmieniłem pracę po 17 latach. I to nie januszex, ale LP których wielu mi zazdrościło. Zostając tam zapiłbym się na śmierć. Tak że temat pracy się rozwiązał. Musiałem tylko chcieć. A rzucenie alko... no cóż. Temat bardzo indywidualny i każdy inaczej wychodzi. Ale zaprzestanie chlania i terapia wydają się najrozsądniejsze.
  • 0
@Oaken_arm
Sorry, że po takim czasie odpisuje, ale dopiero znalazłem post. Sam pracuje w państwowce od 9lat i planuje zmiane branży. Z tym, że mam wykształcenie i kursy górnicze, a jakoś z pracą pod ziemią mi nie podrodze. Powiedz mi czy zmieniales tylko pracodawce czy branże? Opowiedz jak Ci się udało, od czego zacząłeś?
@nagrubo: Z LP odszedłem, a pracę znalazłem w dużej firmie zajmującej się przeróbką drewna (produkcja rożnego typu sklejek). Pomogło mi wykształcenie (dwa fakultety, w tym leśnictwo) i doświadczenie m.in. w laboratorium w inspektoracie ochrony roślin (pierwsza praca). Obecnie też pracuję w laboratorium. A zacząłem jak wspomniałem od rzucenia picia i rocznej przerwy w życiorysie. Leczyłem w spokoju głowę, miałem za co żyć. Po m/w roku zacząłem przeglądać ogłoszenia, wysyłać CV. Do