Wpis z mikrobloga

@Pan_Mysz: mordo, ja nie wiem, czy za niecałe 4 godziny, mi policja drzwi od domu nie wysadzi, a Ty mi tu jakieś głupoty piszesz, co kompletnie nie mają racji bytu, no mądre to jest? Nie znać, a oceniać?
@Pan_Mysz: nie wiem czy dobrze, czy źle, to czas zweryfikuje. Nie mniej jednak zauważ, że ja mówię o swoim życiu, i mieniu, a Ty zachęcasz do niszczenia mienia organizacji religijnej, i za te zniszczenia ktoś odpowie finansowo, no i przypuszczam, że cały naród za to zapłaci, bo tam bohaterów odpowiedzialnych za swoje czyny to nie ma. No ma to sens? Pytam ja poważnie, czy działanie na szkodę społeczeństwa, może być dobre,
@Pan_Mysz: no ale zobacz, że oni nie potrafią w cywilizowany sposób protestować, tylko #!$%@?ą wszystko co na drodze mają, no to zatem pewnie kościół też #!$%@?ą, nie licząc się z kosztami, i nie pytając grona #!$%@?ących o to, czy chcą to finansować.
@Hissis jest to cis więcej, w końcu ktoś pokazał że nie ma sacrum I to że się cis nazywa kościołem nie będzie chronione jeżeli samo nie będzie pokazywalo sobą że jest czymś wartościowym. Uderzyli w czuły punkt, tyle. A to gadanie że Kościół nie jest odpowiedzialny to #!$%@?. Jest coś takiego jak współudział i naklanianie do... To właśnie kościół cały czas robi. Czasami otwarcie agitując na kazaniach.