Wpis z mikrobloga

Jak myślicie? Grypa czy covid?
- temperatura 39*C
- drgawki
- bóle mięśni (typowe jak przy grypie, ale rozwijały się 3 dni. Zawsze kiedy miałem grypę dostawałem gorączki w kilka godzin od wystąpienia bólu mięśni)
- lekki kaszel suchy, nie mam problemów z oddychaniem
- czuję zapachy
- najgorsze - tętno spoczynkowe ok 120 uderzeń na minutę.
Nie czuję żebym odpływał ale fajnie nie jest. Mam nadzieję, że na posta nie odpisze mi boczek i Czesław Niemen.
#koronawirus #medycyna #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Macieeeej: ja mialem zle samopoczucie 1 dzien, drugi juz lepiej i teraz czuje sie ok ale objawy mam nadal. u mnie wech jest, mkze utrata przede mna albo mnie ominie :) w kazdym razie aktualnie nke biore nic na zbicie temperatury, mkze po 5-6 dniu
  • Odpowiedz
@presburger: powiem Ci, że mnie najbardziej szyja boli. Ale dość dotkliwie, ledwo mogę się podnieść. A co do bólu głowy był właśnie taki zwyczajny, a nie że pulsująca skroń.
  • Odpowiedz
@pierogu szyja w sensie kark? Bo ja miałem dziwny ból karku z 2 tygodnie temu, potem ból mięśni trzydniowy i lekki kaszel ale nic poza tym więc nawet nie dzwoniłem do lekarza.

@wodzu_91 mój ojciec pracuje w szkole, u nich wszyscy z covidem (chyba 5 czy 6 osób) zaczynali chorobę od "jelitówki"
  • Odpowiedz
@plycin: hmm, na podstawie tego co mówisz wyeliminowałem choroby rzadziej występujące w Polsce i zostało 50 chorób przy których mogą być takie objawy, ale jakbym miał obstawiać u buka to koronawirus jest teraz popularny
  • Odpowiedz