Wpis z mikrobloga

Jak myślicie? Grypa czy covid?
- temperatura 39*C
- drgawki
- bóle mięśni (typowe jak przy grypie, ale rozwijały się 3 dni. Zawsze kiedy miałem grypę dostawałem gorączki w kilka godzin od wystąpienia bólu mięśni)
- lekki kaszel suchy, nie mam problemów z oddychaniem
- czuję zapachy
- najgorsze - tętno spoczynkowe ok 120 uderzeń na minutę.
Nie czuję żebym odpływał ale fajnie nie jest. Mam nadzieję, że na posta nie odpisze mi boczek i Czesław Niemen.
#koronawirus #medycyna #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Macieeeej: miałem w ciągu tygodnia ból gardła i ogólne osłabienie,wziąłem Gripex i pomogło jednak od piątku popołudnia nie czuje praktycznie zapachów, smak też chyba nie w pełni bo jadłem kilka rzeczy i nie jestem przekonany że to to co było. Myślę nad telefonem do sanepidu
  • Odpowiedz
@presburger: temperatura spadła do 38.4°c bez leków. Serducho się trochę uspokoiło. Nie latam po całym łóżku. Kaszel bardziej intensywny niż wczoraj ale bez duszności. Minimalnie lepiej ale dalej kiepsko.
  • Odpowiedz
@plycin: u mnie 36,8, ale doszedł taki kaszel oskrzelowy od czasu do czasu. kontroluj temperature, moze obejdzie sie bez panadolu, ale jak poznym wieczorem Ci zeszło, to chyba dobry znak.
  • Odpowiedz
@plycin: hahaha, grunt to poczucie humoru nawet w takich sytuacjach. ja miałem raz w zyciu 42, na termometrze skala sie juz konczyła. pofruwałem sobie w innych wymiarach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz