Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U mojej córki Laury zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Istnieje leczenie tej choroby.
Oczekujemy na akceptację zbiórki na siepomaga. Będziemy zbierać na lek Zolgensma - terapię genową która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Jest to kwota astronomiczna, ale możliwa do zebrania.
Proszę o wsparcie zbiórki finansowo, swoim czasem,
przekazaniem przedmiotów na licytacje oraz podzielenie się z innymi o zbiórce na leczenie Laury.
Każda pomoc się przyda.
Proszę o plusy dla zasięgu.
Alex_Cross - Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U ...

źródło: comment_1601117011Cfp9Hm3bruGI6SOJooxpoO.jpg

Pobierz
  • 254
  • Odpowiedz
Nie nalezy się śmiać z takich rzeczy


@Apollowho: gdzie ja się śmieję? Uważam że gość sam sobie zasłużył na ten los

Ciesz sie że ty jesteś zdrowy i módl się żeby twoje dzieci w przyszłości były zdrowe


nie modlę się a dzieci w przyszłości nie będę miał

Pamietaj karma wraca


wiem o tym
  • Odpowiedz
@SuperTimor435 W domach dziecka nie ma dzieci do adopcji. To mit. Trzeba długo czekać w kolejce, aż pojawi się okazja. Domy dziecka są pełne dzieci o nieuregulowanej sytuacji prawnej - przynajmniej jedno z rodziców posiada prawa do opieki, ale z jakiegoś powodu się dzieckiem nie zajmuje. Tych dzieci nie można adoptować.
  • Odpowiedz
@XXUnthinkableXX tak tak tak, 10 lat temu też tak mówiłem. Nie zasłużył sobie bo czym niby? Tym ze jego niewinne dzieckonjest chore? Uważasz że dobrze mu tak? Uważasz że to dziecko jest gorsze od Ciebie i dobrze że jest chore? Tak uważasz? W takim wypadku masz poglądy zbliżone do faszysty lub innego ścierwa. Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
tak tak tak, 10 lat temu też tak mówiłem


@Apollowho: nie interesuje mnie twoje życie

Nie zasłużył sobie bo czym niby?


płodzeniem dzieci?

Uważasz że to dziecko jest gorsze od Ciebie i dobrze że jest chore


Nie

faszysty lub innego ścierwa


porównywanie faszyzmu do ścierwa jest głupie
  • Odpowiedz
Powinna powstać jakaś światowa fundacja gromadząca fundusze tylko na ten lek. Niestety jest to najdroższy lek świata i nic z tą ceną się nie zrobi, koncern Novartis jest nie niegięty. Amerykańska agencja nie chciała go najpierw dopuścić do stosowania właśnie ze względu na cenę, ale Novartis argumentował, że.. jest o połowę niższa niż wydatki, które dotychczas ponoszono na leczenie, pomocy życiowej i koszty pośrednie ponoszone na pacjentów cierpiących na SMA
https://www.termedia.pl/mz/Zolgensma-to-najdrozszy-lek-swiata,34240.html
  • Odpowiedz
@XXUnthinkableXX jeszcze walczy o zdrowie i zycie tego dziecka. Inna sprawa jakby zostawił je na smietniku bo jest nieuleczalnie chore i nie ma 9 mln w kieszeni na leczenie. Gardze toba bardziej niz gownem na polu.
  • Odpowiedz
@Alex_Cross czy, zakładając optymistycznie, że Laura będzie zdrowa (czego jej życzę) jej dzieci też będą z dużym prawdopodobieństwem zagrożone tą chorobą? Czy gdybyście wiedzieli, że Wy jako para jesteście tym zagrożeni, to zdecydowalibyście się na dziecko? Czy planujecie mieć kolejne?
  • Odpowiedz
  • 1
@Alex_Cross Jakim cudem lek może kosztować z milionów!! CO to, jakiś wywar ze sliny pterodaktyla że zlotem żeby tyle kosztował?

Pełne wsparcie Mirku, trzymaj się
  • Odpowiedz