Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U mojej córki Laury zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Istnieje leczenie tej choroby.
Oczekujemy na akceptację zbiórki na siepomaga. Będziemy zbierać na lek Zolgensma - terapię genową która kosztuje ponad 9 milionów złotych. Jest to kwota astronomiczna, ale możliwa do zebrania.
Proszę o wsparcie zbiórki finansowo, swoim czasem,
przekazaniem przedmiotów na licytacje oraz podzielenie się z innymi o zbiórce na leczenie Laury.
Każda pomoc się przyda.
Proszę o plusy dla zasięgu.
Alex_Cross - Mirki i Mirabelki,
Nigdy nie sądziłem że będę tutaj prosił o pomoc.
U ...

źródło: comment_1601117011Cfp9Hm3bruGI6SOJooxpoO.jpg

Pobierz
  • 254
@worldmaster:
Nigdy w naszych rodzinach nie było chorych z SMA - z rozmowy z lekarzami którzy w codziennej pracy mają kontakt z tymi chorymi- tak jest najczęściej.

Oba leki które są na rynku, są od kilku lat.
Nie ma badań porównawczych generalnie, raczej są to dane obserwacyjne że oba leki razem działają lepiej niż pojedynczo (w Polsce jest kilka osób które otrzymują oba leki)
to ty sie zesrales i to na rzadko. Rodzice sa pare dni po druzgocacej diagnozie o potencjalnie smiertelnej chorobie dziecka a ty dopytujesz czy juz sprzedali wszystko i zaciagneli kredyty.


@ciemnienie: Ciekawe, czyli zdruzgotanie uniemożliwiło im oszacowanie czy stać ich rodzinę na leczenie dziecka, ale wnioseczek do siespamuje udało się zredagować. Co za przypadek ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zawsze łatwiej wydawać na siebie najpierw z czyichś pieniędzy.
swoja stowke zwin w rulonik i wsadz w kakaowe oko.


@ciemnienie: Opanuj swoje fantazje, niemerytoryczny zboczuszku.

Inni niech ze swoimi srodkami robia co chca.


@ciemnienie: Nikomu nie zabraniam, więc nie wiem o co się srasz, cymbale. Dociekam, mając rozum w przeciwieństwie do niektórych, czy ktoś tu nie żeruje na podobnych tobie naiwniakach - nie musisz dziękować.