Wpis z mikrobloga

@dorszcz:
Wahoo Elemnt Bolt w miarę tani, niezawodny, jedynie bateria to max na 200 km na raz, ja jestem zadowolona, nawigacja extra, mapy też pokazuje drogi asfaltowe, gruntowe, może mały wyświetlacz ale do ogarnięcia i znawigowania się ok
@dorszcz: do punktu startowego nie, działa to tak jak nawigacja samochodowa - obliczy ci nową trasę do jakiegoś sensownego punktu na trasie. Jeżeli ci bardzo zależy na zmienianiu tras w trakcie to Wahoo ma o oczko lepsze wsparcie jeżeli nie masz problemu z wyciągnięciem telefonu z kieszeni.
@dorszcz tak dużo jeździsz, że dawno powinieneś mieć fajny licznik a nie bawić się w telefonie, ja sama uważałam, że na co to komu, to jest rewelacja i niebo a ziemia, a na Twoje km na pewno nie pożałujesz
a jeżeli chodzi o obsługę wgranych tras? Słyszałem że Garmin jak się trochę zjedzie z wyznaczonej trasy to prowadzi do punktu startowego?


@dorszcz: bzdura XD prowadzi na najbliższy punkt trasy
@solimoes: evanlite 50mm
@uysy: no wiem, taki jest cel zakupu. No i żeby mnie tam wszystko dobrze liczyło a nie czlowiek ciśnie a potem patrzę średnia z odcinka o 10kmh niższa ( ͡° ʖ̯ ͡°) albo dziś mi w ogóle nie zaliczyło segmentów 2