Wpis z mikrobloga

Cześć, mam zamiar kupić mysz do mojego macbooka, ale nie magic mouse tylko taką zwykłą. Chciałbym żeby łączyła się z komputerem bez dodatkowych odbiorników/nadajnikow(nie znam sie) wkładanych w USB. Atutem byłoby sporo dodatkowych klawiszy, minimalnie dwa do cofania stron www. Możecie mi coś polecić? #komputery #it #apple #macbook
  • 26
@Nild: bierz MX Mastera i nie zastanawiaj się nawet nad innymi, komfort użytkowania jest nieziemski. Do tego obsługa skrótów, wygodna rolka na boku, dodatkowe przyciski i tak dalej. A wydaje się duża, bo nie jest najmniejszą myszą, jaka istnieje, ale zdecydowanie jest najwygodniejszą.
@Nild: zajebista, ale musisz mieć świadomość, że technologia "lightspeed" działa tylko po donglu usb komunikującego się na częstotliwościach WiFi. Po bluetooth to już zwykła myszka, która sporo kosztuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nie jest dużo mniejsza od MX Mastera.
@sidhellfire: i tak nie gram w gry, po prostu podoba mi się wizualnie ( ͡ ͜ʖ ͡) eh, no chyba będę musiał kupić tego mx mastera lub anywhere s2. Chociaz ten drugi ze wzgledu na brak skrzydelka jakos bardziej mi się podoba. Chyba za stary jestem na takie kosmiczne myszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)