Wpis z mikrobloga

Parę twardych danych dla konserw na dzisiaj:

- homoseksualizm nie jest chorobą ani zboczeniem
- homoseksualizmem nie można się zarazić ani go roznosić
- nie da się też człowieka wyzbyć z homoseksualizmu
- homoseksualizm najprawdopodobniej jest w pewnym stopniu dziedziczny
- większość ludzi wykazuje zdolność do zachowań homoseksualnych
- zachowania homoseksualne mogą być korzystne ewolucyjnie i przetrwały u wielu gatunków zwierząt
- u najbliżej spokrewnionego z człowiekiem szympansa karłowatego służy np. do rozładowywania napięć w stadzie
- a u samego człowieka pozwalał również np. odnosić sukcesy na froncie wojennym. Najlepsze oddziały w Starożytnej Grecji to były właśnie gejowskie oddziały
- zanim Jezus przyszedł 2020 lat temu na świat zbawiać świat od gejów, to ci radośnie przez dziesiątki tysięcy lat grzmocili się między sobą i nikt ich za dewiantów nie uważał

#neuropa #4konserwy #lgbt
  • 66
@waro: to jakiś test?

F - homoseksualizm nie jest chorobą ani zboczeniem
P - homoseksualizmem nie można się zarazić ani go roznosić
P - nie da się też człowieka wyzbyć z homoseksualizmu
P - homoseksualizm najprawdopodobniej jest w pewnym stopniu dziedziczny
F - większość ludzi wykazuje zdolność do zachowań homoseksualnych
F - zachowania homoseksualne mogą być korzystne ewolucyjnie i przetrwały u wielu gatunków zwierząt
Ach, święty zastęp tebański. Brzmi jak rzucanie oddziałów stricte żydowskich przeciw Niemcom.


@Okcydent: Nie tylko, praktycznie cała Sparta to było jedno, wielkie gejostwo. W całej starożytnej Grecji homosekualizm traktowany był jako coś normalnego i powszechnego.

I jeszcze jedno poza "zarażeniami" i "dziedzicznością" istnieją zachowania wyuczone i nakazane przez otoczenie. Jak się będzie opłacać być homo-tą to takich ludzi będzie przybywać


@Okcydent: Ciekawe stwierdzenie. Sugerujesz, że można kogoś "wyuczyć" homoseksualnych zapędów?
dopiero potem pojawiło się chrześcijaństwo i wraz z nią nienawiść do gejów.


@waro: może nie zdajesz sobie sprawy, ale gdy pisano Stary Testament, terminu chrześcijaństwo nie było jeszcze w najśmielszych planach...

Nie tylko, praktycznie cała Sparta to było jedno, wielkie gejostwo.


@waro: i przetrwali więcej niż dwa pokolenia? Dziwne...
Ciekawe stwierdzenie. Sugerujesz, że można kogoś "wyuczyć" homoseksualnych zapędów?


@waro: oczywiście. Wystarczy kilka programów afiliacyjnych, typu:
- 500+ na każdego homo w rodzinie;
- bezpłatne mieszkania komunalne dla par homo;
- pierwszeństwo na studia dla homo etc...

Założę się, o nie wiem co, że liczba homo przekroczyłaby z 30%... :-)
może nie zdajesz sobie sprawy, ale gdy pisano Stary Testament, terminu chrześcijaństwo nie było jeszcze w najśmielszych planach...


@Nieszkodnik: To w sumie jeszcze bardziej ośmiesza rzekomą boskość tych wszystkich świętych ksiąg

i przetrwali więcej niż dwa pokolenia? Dziwne...


@Nieszkodnik: Nie dziwne. Po odbyciu służby wojskowej mężczyźni wracali do kobiet i zakładali z nimi rodziny.
Człowieka można wyuczyć by grzecznie stał w szeregu. Przecież służą do tego nie tylko gułagi i więzienia. Zwykła demonetyzacja treści na jutubie i blokowanie kont swoje robi.


@Okcydent: Przykro mi, kiedyś już nawet próbowano gejów oduczyć homoseksualizmu za pomocą elektrowstrząsów i nic z tego nie wyszło.
oczywiście. Wystarczy kilka programów afiliacyjnych, typu:

- 500+ na każdego homo w rodzinie;

- bezpłatne mieszkania komunalne dla par homo;

- pierwszeństwo na studia dla homo etc...

Założę się, o nie wiem co, że liczba homo przekroczyłaby z 30%... :-)


@Nieszkodnik: No wiem, pewnie ty pierwszy być sobie wtedy zmienił orientację seksualną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No wiem, pewnie ty pierwszy być sobie wtedy zmienił orientację seksualną ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@waro: ja już mam mieszkanie, bez dodatkowych 500+ przeżyję, studia też już dawno skończyłem - więc nie, nie zmieniłbym orientacji. Ale gdyby zapewniono pierwszeństwo, przed HDK, w dostępie do usług medycznych, to może bym się i skusił :-)
czyli nie byli gejami, a bi, co niweczy twoje argumenty...


@Nieszkodnik: Bi też nie byli. Po prostu w środowisku pozbawionym kobiet swoje seksualne fantazje przenosili na siebie samych (tzw. homoseksualizm zastępczy). Gejami nie byli, ale stosunki homoseksualne odbywali regularnie.
@waro: Wedle dzisiejszego pojmowania seksualności byli biseksualistami. W rzymskich elitach nie tyle płeć, co status społeczny ustanawiał kogoś np. stroną bierną.

Pan niewolnika mógł być aktywny względem niewolnika, ale nigdy na odwrót.

Co więcej, nawet Juliusz Cezar był podobno kochankiem króla z terenów anatolii.