Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może dziwne pytanie, ale czy samymi pompkami można zrobić coś z klatką? Ćwiczę z trzy tygodnie z ok 100 pompek co dwa dni, różne wersje i efektów nie widzę. Waga 74 kg, wzrost 185 cm, może zwiększyć masę? Przyrządów do ćwiczeń nie mam, a na siłownie mi bardzo daleko. #mirkokoksy #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed954b4812485f6842b98f1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[=================================.......] 83% (195zł/235zł)
  • 13
A robisz pompki na klatkę? Czyt. Szerszy rozstaw ramion. No i wiadomo musisz dobrze i zdrowo jeść. Ja nie #!$%@?łem się jak burnejka ale wyrzeźbiłem satysfakcjonująco samymi pompkami w różnych kombinacjach. Nawet nie zdawałem sobie sprawy na ile sposób można robić pompki xd
@Pierogies @AnonimoweMirkoWyznania: To ja może przetłumaczę ;)
Pompkami jesteś w stanie przećwiczyć klatę. Musisz pilnować, by pobudzić jej górę i dół.
Robiąc tylko pompki (albo tylko wyciskanie) zmuszasz mięśnie piersiowe do skurczu. Co za tym idzie do zaokrąglania pleców. By temu przeciwdziałać ćwicz plecy jak radzi @Pierogies albo rozciągaj klatę.
Jeżeli chcesz rosnąć musisz jeść więcej niż potrzebuje organizm. (dodatni bilans kaloryczny)