Wpis z mikrobloga

@Marcinnx: Sam sobie odpowiedziałeś dzbanie, KGHM jest w 70% spółką prywatną. To nie były żadne publiczne pieniądze tylko pieniądze spółki, które w innej sytuacji zostałyby wydane na zakup maszyn, udostępnianie nowych rejonów itd. PiS wyciera sobie mordy zakupem maseczek, a tak naprawdę nie przyłożył do tego ręki, a te pieniądze zostały wypracowane przez górników (tak tu pogardzaną grupę społeczną) i hutników.
  • Odpowiedz
@Kempes: a pod wykopem w tej sprawie piszą o

POlakach, Kulczykach i Owsiakach, żydowskiej wyborczej

XDDDDDDDDDDDDD
Jak można mieć tak wyprany mózg?
Kult jedynej słusznej partii i najwybitniejszej jednostki, niech żyje wódz Jarosław!
  • Odpowiedz
@zasadzka01:
3 kwietnia ECM opublikowała taki komunikat: „**Nie jesteśmy jednostką notyfikowaną w zakresie środków ochrony osobistej, dlatego też nie możemy i nie wydajemy żadnych certyfikatów CE** (…). Używanie naszej nazwy i numeru w maskach jest oszustwem i nadużyciem, a my podejmujemy kroki w celu śledzenia i zgłaszania wszystkich fałszywych certyfikatów w obiegu”.
Towar wprowadzony na teren Unii Europejskiej musi być zgodny z jej dyrektywami. Środki ochrony osobistej muszą być zgodne
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@niemamnasmsy Nie pierwsza sprawa, którą Wyborczą w sądzie wygrała - ostatnio wygrali prawomocnie z Jakubiakiem, w sprawie zgromadzonych przez niego w dziwny sposób podpisów pod swoją kandydaturą ( ͡º ͜ʖ͡º)

Widać że użyto nieodpowiednich certyfikatów ( ͡º ͜ʖ͡º)

3 kwietnia ECM opublikowała taki komunikat: „Nie jesteśmy jednostką notyfikowaną w zakresie środków ochrony osobistej, dlatego też nie możemy i nie wydajemy żadnych
  • Odpowiedz
@Mobbyn_16: Ile razy można pisać: 3 kwietnia ECM opublikowała taki komunikat: „Nie jesteśmy jednostką notyfikowaną w zakresie środków ochrony osobistej, dlatego też nie możemy i nie wydajemy żadnych certyfikatów CE (…).

Pytanie nie jest czy sprzęt sprowadzony przez KGHM ma certyfikaty tylko czy ma PRAWIDŁOWE certyfikaty
  • Odpowiedz
@Kempes: Ja nie rozumiem w ogóle tego. KGHM mówi, że będzie występowało o sprostowanie, prezes KGHM wrzuca jakieś propagandowe artykuły na twitterze, gdzie jest między innymi napisane:

mało jest prawdopodobne, że przywiezione chińskie maseczki komuś zaszkodzą

Co ja nie wiem, czy wg niego ma poprawić sytuację czy co. Sprawa jest naprawdę prosta, jeżeli mają jakieś certyfikaty, które potwierdzają że sprzęt spełnia normy unijne to niech po prostu go pokażą i tyle
  • Odpowiedz
@DeadIy: BO ja wiem czy GW ze swoim dziennikarstwem jest śmieszne... ostatnio Jakubiak, jako kandydat na prezydenta RP, przegrał z nimi dwie sprawy w sądzie i podkulił ogon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kempes przekleję swój komentarz ze znaleziska

Niestety wygląda na to, że prawdziwa. ECM nie ma uprawnień do certyfikowania Środków Ochrony Indywidualnej zgodnie z Rozporządzeniem 2016/425, co można łatwo zweryfikować w bazie danych NANDO. ECM jest jednostką notyfikowaną, ale certyfikować może produkty tylko na te dyrektywy, które widnieją przy tej firmie w NANDO (numer NB dla ECM to 1282 - można sprawdzić). ECM może certyfikować wyroby medyczne, zgodnie z dyrektywa 93/42/EEC, ale zgodnie
  • Odpowiedz