Wpis z mikrobloga

@przegladarkauzy: ogolnie powyzsze jest nic nie warte, bo to takie dane podawali na poczatku tej epidemii. Teraz gdy znaja to lepiej wiadome jest ze wirus moze zyc do 9 dni w optymalnych dla niego warunkach typu chlodne miejsce w cieniu wilgoc nie wilgoc taka a taka itd. A w zamrazarce to latami sobie moze zyc.

I to tez jest jeszcze badane to co mowisz wlasnie. Virus load czy jego wielkosc ma
@alfons-metody Jakieś źródło tych rewelacji? I ze śmiertelnością 20 procent? Śmiertelność jest jakieś 100 - 200 z mniejsza ale nie ma możliwości wykrycia tyłu przypadków aby poznać prawdziwa śmiertelność. Śmiertelność 20 proc oznaczałaby że wirus już dawno wyrównałby liczbę ofiar z Hiszpanką. Poza tym wirus nie żyje, utrzymuje się pewien czas na powierzchniach i ogółem wszystko wskazuje na to że na płaski h gładkich i tabelka jest zbliżona do rzeczywistości.

Napisałeś taki
@przegladarkauzy: Chlopczyku, zrodlo to matematyka : 550 wyzdrowialo - 150 zmarlo w tysiacach to sie przeklada na plus minus 20% zakonczonych spraw na chwile obecna to smierc.

Nastepnie naucz sie czytac ze zrozumieniem : Smiertelnosc tez miała wynosic kolo 3% a na chwilę obecną to ok 20% a ile bedzie to sie dowiemy po wszystkim

Czyli na chwile obecna to 20% ale jak sie wszystko skonczy, wszytkie sprawy beda zamkniete, wszyscy
@alfons-metody Już jestem pewny że jesteś kompletbym idiota i nie ma sensu z tobą dyskutować, nawet w trakcie epidemii śmiertelności tak się nie liczy. Poza tym nadal czekam na źródła rewelacji o super wytrzymałości tego wirusa link z twojego wpisu że przetrwał w wysokiej temperaturze się nie liczy, nie ma w nim żadnej informacji odnośnie miana zakaźnego wirusa potraktowanego taka temperatura
@przegladarkauzy: lol Ty chcesz by ci linki wysylac a ty czytac ze zrozumieniem nie potrafisz.
Wez to przeczytaj 4 razy zanim odpiszesz dalej :

"Smiertelnosc tez miała wynosic kolo 3% a na chwilę obecną to ok 20% a ile bedzie to sie dowiemy po wszystkim"

mam ci to rozpisac jak dziecku bo widze ze problemy masz ciezkie.
Czy jest tam na koncu napisane ze smiertelnosc dowiemy sie po wszystkim?
Czy jest