Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
Są tu jacyś heteroseksualni mężczyźni? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam do was pytanie natury intymnej: nie odczuwacie czasami potrzeby bliskości z innym mężczyzną? Nie chodzi mi o seks, ale o emocjonalną więź z nieznacznie fizycznym kontaktem. Nie chcielibyście, aby ten drugi zdjął z was obowiązek ciągłego bycia "na posterunku"? Nie chcielibyście, aby was odciążył wymaganą dzisiaj przez kobiety męskością? Aby poklepał po ramieniu, może przytulił, a wy byście zasnęli w jego ramionach od czasu do czasu? Może dziwne pytanie, ale ja się nie wstydzę, że takie coś odczuwam, ciekawi mnie czy ktoś jeszcze. Proszę bez hejtu.
#pytanie #ciekawostki #zwiazki #psychologia
  • 58
@4gN4x: jedź z kumplem
nagle chwyć jego nogę zamiast drążka skrzyni biegów
obaj się śmiejemy, ja ściągam jego spodnie
zaparkuj auto podczas pieszczenia jego jajek
kumpel się śmieje bo wie że to jest żart xDD
zacznij ssać jego #!$%@? na tym pustym parkingu
prawie zadław się jego #!$%@? ponieważ krztusisz się ze śmiechu
kumpel także śmieję się jak #!$%@?
zaczyna wydawać dźwięki jak ciuchcia i wrzeszczeć 'BROJOB BROJOB! HOHO HOHO xD'
Nie chcielibyście, aby ten drugi zdjął z was obowiązek ciągłego bycia "na posterunku"?


@4gN4x: Tak, doświadczam poczucia bezpieczeństwa kiedy w pobliżu jest inny mężczyzna na którego mogę liczyć. Myślę, że w pewnym stopniu mi tego brakuje.

Zmieniła się struktura rodzina i społeczna. Teraz samotny mężczyzna odpowiada za bezpieczeństwo rodziny. Kiedyś były to wielopokoleniowe rodziny i silnie związane małe społeczności. Do tego dochodzi presja by nie okazywać i nie rozmawiać o uczuciach
@4gN4x Wydaje mi się to mocno abstrakcyjne... Chociaż jakby to był taki typ delikatnego chłopaka, a nie giga Chada, to może by nawet się dało mieć taki bromance ( ͡° ͜ʖ ͡°)