Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
Są tu jacyś heteroseksualni mężczyźni? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam do was pytanie natury intymnej: nie odczuwacie czasami potrzeby bliskości z innym mężczyzną? Nie chodzi mi o seks, ale o emocjonalną więź z nieznacznie fizycznym kontaktem. Nie chcielibyście, aby ten drugi zdjął z was obowiązek ciągłego bycia "na posterunku"? Nie chcielibyście, aby was odciążył wymaganą dzisiaj przez kobiety męskością? Aby poklepał po ramieniu, może przytulił, a wy byście zasnęli w jego ramionach od czasu do czasu? Może dziwne pytanie, ale ja się nie wstydzę, że takie coś odczuwam, ciekawi mnie czy ktoś jeszcze. Proszę bez hejtu.
#pytanie #ciekawostki #zwiazki #psychologia
  • 58
Są tu jacyś heteroseksualni mężczyźni?

@4gN4x: tak

nie odczuwacie czasami potrzeby bliskości z innym mężczyzną? Nie chodzi mi o seks, ale o emocjonalną więź z nieznacznie fizycznym kontaktem. Nie chcielibyście, aby ten drugi zdjął z was obowiązek ciągłego bycia "na posterunku"? Nie chcielibyście, aby was odciążył wymaganą dzisiaj przez kobiety męskością? Aby poklepał po ramieniu, może przytulił, a wy byście zasnęli w jego ramionach od czasu do czasu?


@4gN4x: nie
@4gN4x: Polecam tekst pana Mellibrudy o męskiej emocjonalności, wyjaśnia i ustawia punkt odniesienia, którego nie zniszczy ci żadna kobieta swoim #!$%@?, poza tym relacje między facetami są fajne i #!$%@?