Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, grozi mi wyrzucenie ze szkoły. Zrobiłem mema (przeróbkę) z wizerunkiem pewnej nauczycielki i ona się o tym dowiedziała. Jak to się stało? W skrócie: wysłałem mema tylko raz, na grupie klasowej, ale szybko stał się popularny, ktoś go wysłał na grupę całego rocznika - tam była córka jednej nauczycielki (ale nie tej z mema), która pokazała to matce, a matka (nauczycielka) powiedziała nauczycielce z mema. Tak sprawa trafiła do dyrekcji. Wiele osób wiedziało, że to ja jestem autorem, z tego wynika, że córka też.

Dzisiaj dostałem ultimatum - albo przyznam się i przeproszę nauczycielkę przy całej szkole na specjalnie zwołanym apelu, albo zostaję wyrzucony. Nie wiem czy dam radę znieść taką kompromitację, zostało w sumie mniej niż pół roku nauki (3 klasa here). Nie wiem też, czy po wyrzuceniu znajdę szkołę, która mnie przyjmie i czy przystąpię do matury. Co robić, jak żyć?

#szkola #licbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 210
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
mogą niedopuscic jezeli ktos ma dobre oceny, a zle zachowanie?

@daj-pompke: u mnie w ogólniaku była zasada, że jak masz <50% na próbnej maturze rozszerzonej to gała na koniec i niedopuszczenie do matury xD. Można zgłaszać do kuratorium, ale to zależy jaki mają układ z dyrektorem, pewnie zanim wywalczysz jakieś komisy to już będzie po maturach.
@AnonimoweMirkoWyznania:
Patrz jaki zbieg okoliczności - wpisz wymaluj twój case:
https://www.wykop.pl/wpis/45206085/tego-dnia-8-listopada-w-1895-roku-wilhelm-conrad-r/

W 1901 jako pierwszy w historii otrzymał Nagrodę Nobla z fizyki. Wcześniej został wyrzucony ze szkoły średniej i trafił na Politechnikę Federalną w Zurychu tylko dlatego, że akurat nie wymagano tam matury, której nie miał. Ze szkoły wyleciał bo oskarżono go o narysowanie karykatury jednego z nauczycieli, która została przechwycona przez innego (Roentgen wypierał się jej wykonania)

Cyli zrób jako
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
U mnie w szkole jest bardzo podobna sytuacja, może nawet to to samo tylko że trochę ubarwine przez OPa. Koleś zrobił mema na którym kilka osób z klasy stoi uśmiechniętych a przed nimi trumna z tabliczką "Imię Nazwisko, urodzona #!$%@? wie kiedy, zmarła 3.10.2019". Wysłał to swojemu ziomkowi a on z kolei wysłał to na grupę klasy i skończyło by się na tym, gdyby nie to że postanowił poprawić swoje dzieło na
@NieRozumiemIronii: z tymi wynikami próbnej u mnie bylo podobnie tylko próg niższy. Potem i tak w #!$%@? mieli i wszyscy byki dopuszczeni. Takie tam #!$%@?.
Ogólnie mnie #!$%@? jak ktos bez podstaw nie ma szacunku do nauczycieli, np. z powodu swoich zlych ocen. Jak u OPa z tym jest - nie wiem.
@AnonimoweMirkoWyznania u mnie też było coś takiego ale gościa rodzice dobrze znali sie z panią dyrekto i kazali przez 3 miesiące w szkole do koszyka wrzucać telefony a gościowi co robił memy stary też zabrał telefon i mieliśmy rozmowy że nie można robić zdjęć innym itp z policja a każdy wiedział że jeden chłopak to zrobił. To było rok temu jakoś październik 1 klasa w nowym LO