Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, grozi mi wyrzucenie ze szkoły. Zrobiłem mema (przeróbkę) z wizerunkiem pewnej nauczycielki i ona się o tym dowiedziała. Jak to się stało? W skrócie: wysłałem mema tylko raz, na grupie klasowej, ale szybko stał się popularny, ktoś go wysłał na grupę całego rocznika - tam była córka jednej nauczycielki (ale nie tej z mema), która pokazała to matce, a matka (nauczycielka) powiedziała nauczycielce z mema. Tak sprawa trafiła do dyrekcji. Wiele osób wiedziało, że to ja jestem autorem, z tego wynika, że córka też.

Dzisiaj dostałem ultimatum - albo przyznam się i przeproszę nauczycielkę przy całej szkole na specjalnie zwołanym apelu, albo zostaję wyrzucony. Nie wiem czy dam radę znieść taką kompromitację, zostało w sumie mniej niż pół roku nauki (3 klasa here). Nie wiem też, czy po wyrzuceniu znajdę szkołę, która mnie przyjmie i czy przystąpię do matury. Co robić, jak żyć?

#szkola #licbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 210
@AnonimoweMirkoWyznania lepiej przepros. Kumpel miał identyczna sytuację i wylądował na magazynie bo nie przeprosił i go #!$%@? że szkoły. Rok temu się powiesił że względu na brak różowej i małe zarobki. Często wydaje mi się że to tamta sytuacja doprowadziła go do miejsca w którym się znalazł i decyzji o zarzucenia sznura na szyję
Załóż elegancką marynarkę, ale po spodem miej tshirt z nadrukowanym memem. Po śmiertelnie poważnych przeprosinach ukłoń się widowni, zdejmij marynarkę i odejdź w stronę zachodzącego słońca.

Będziesz L E G E N D Ą


@coeur: ale to by było mistrzostwo. Jedyny mankament to że szanse na wyrzucenie ze szkoły wzrosłyby kilkukrotnie.

PS: sam kiedyś zrobiłem generator ze zdjęciem nielubianej w klasie nauczycielki - wychowawczyni. I tam można było ją sobie dowolnie
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol
Czyli nie ma podstawy prawnej mówiącej o takim traktowaniu ucznia jak chce robić to szkoła. W normalnym kraju taki nastolatek z rodzicami składaliby pozew do sądu i powołaliby się na regulamin. A w regulaminie na bank nie ma złamanej zasady karania 2 razy za to samo. A gdyby nawet była złamana, to sąd orzeknie rację na rzecz rodziców jednej kary za jeden czyn. Szach i mat.

P.S. jestem nietrzeźwy. Nie kłuc
@AnonimoweMirkoWyznania Jesli ten mem faktycznie godzi w jej dobra osobiste, to niech zlozy pozew cywilny przeciwko Tobie. Sad rozstrzygnie uczciwie czy to bzdeta czy nie. Jak bzdeta, to sie osmieszy. Jak faktycznie przeskrobales - pewnie przeprosiny i drobna kwota na cele charytatywne.

Bez dowodow ze to Ty jestes autorem - a takich raczej nie mają, guzik Ci moga zrobic. A jak rozpowszechnianie jest tu problemem - niech ukaraja solidarnie wszystkich co udostepniali.