Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, grozi mi wyrzucenie ze szkoły. Zrobiłem mema (przeróbkę) z wizerunkiem pewnej nauczycielki i ona się o tym dowiedziała. Jak to się stało? W skrócie: wysłałem mema tylko raz, na grupie klasowej, ale szybko stał się popularny, ktoś go wysłał na grupę całego rocznika - tam była córka jednej nauczycielki (ale nie tej z mema), która pokazała to matce, a matka (nauczycielka) powiedziała nauczycielce z mema. Tak sprawa trafiła do dyrekcji. Wiele osób wiedziało, że to ja jestem autorem, z tego wynika, że córka też.

Dzisiaj dostałem ultimatum - albo przyznam się i przeproszę nauczycielkę przy całej szkole na specjalnie zwołanym apelu, albo zostaję wyrzucony. Nie wiem czy dam radę znieść taką kompromitację, zostało w sumie mniej niż pół roku nauki (3 klasa here). Nie wiem też, czy po wyrzuceniu znajdę szkołę, która mnie przyjmie i czy przystąpię do matury. Co robić, jak żyć?

#szkola #licbaza #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 210
@AnonimoweMirkoWyznania: człowieku apel organizują apel na twoją cześć, będą wszyscy... i wtedy wchodzisz tam ty ubrany cały na biało
pamiątka na całe życie XD teraz się tym przejmujesz i stresujesz, a w przyszłości będziesz z tego się śmiał i wspominał z bananem na buzi.
@straznik_internetuf: Nie do końca rozumiem co masz na myśli mówiąc ,,mieli 2tyg na podjęcie kolejnej decyzji", ale moje doświadczenia z organami administracji oraz procedurą odwoławczą mówią mi, że jej rozciągnięcie w czasie nie będzie w tym przypadku stanowiło żadnego problemu. Mam na myśli zarówno czynności przed organem (szkoła), jak i przed organem odwoławczym.

Procedura administracyjna to nie jest coś w czym dyrektor szkoły jest mocno obeznany ( ͡° ͜ʖ
@AnonimoweMirkoWyznania powiedz że przeproszeniem po czym przy całej szkole zrób scene że jak mogą bezkarnie oskarżać niewinnego człowieka i kompromitować się przed masa ludzi przepraszając za coś czego nie zrobiłeś. Na koniec dodaj że jeśli tak traktują tu uczniów to nie chcesz dłużej się tu uczyć i powiedz że odchodzisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania ale bezsens, pamiętam jak z moją klasą w liceum zrobiliśmy mema z nauczycielką (zdjęcie gdzie była pijana i pokazywała znak 'V' palcami z podpisem 'albo rybki albo pipki' co lubiła mówic na polskim, to sobie to powiesiła na ścianie zaraz obok orzełka
@AnonimoweMirkoWyznania: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I ZARZUTKI NA WYKOPIE BĘDZIE MOŻNA PISAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD WRZUCAJĄ NA ANONIMOWE ZUPEŁNIE NIEŚMIESZNE WPISY