Wpis z mikrobloga

@acetanilid: Powiedz prosze czy takie długie skarpety uciskowe dają jakiś wymierny efekt podczas biegania?Sam biegam cały czas w normalnych lub stopkach i rozważam zakup właśnie podobnych. Masz jakieś opinie na ten temat?
  • Odpowiedz
@Shusey: Pierwszy raz w tym biegłem :P ale z tego co czytałem to pozwalają na szybszą regenerację, więc warto nosić po biegu. Dzisiaj łydki praktycznie nic nie bolą, ale nie wiem czy już przywykły do tego chorego hobby czy coś tam ta kompresja pomogła :P
  • Odpowiedz
@Shusey: Pierwszy raz w tym biegłem :P ale z tego co czytałem to pozwalają na szybszą regenerację, więc warto nosić po biegu. Dzisiaj łydki praktycznie nic nie bolą, ale nie wiem czy już przywykły do tego chorego hobby czy coś tam ta kompresja pomogła :P


@acetanilid: o, szacun - jak pierwszy (i póki co, ostatni) raz pobiegłem maraton to przez pół tygodnia po schodach schodziłem tyłem xD
  • Odpowiedz
@Shusey ja mam porównanie na maratonie i ultra i większej różnicy nie ma. Jak coś Ci się podzieje to łatwiej rozmasować nogę w zwykłej skarpecie niż w kompresyjnej, a jakiegoś wielkiego profitu w czasie biegu nie odczułem z powodu dodatkowej kompresji.
  • Odpowiedz