Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu ostatniego odcinka "jedź bezpiecznie" się lekko zdenerwowałem, największa jak dla mnie patologia jest w chwili gdy chcesz odwieźć kogoś na dworzec bo ma autobus/pociąg, no i się robi problem... Bo dosłownie nie ma gdzie stanąć, nie ma miejsca kiss&drive, kiedyś było to zlikwidowali... jak wjedziesz w zatoczkę to mandat (już dostałem za to 100zł i 4pkt) Pani mnie dodatkowo "pouczyła" że tam ooo(pokazując placem na górną płytę) można od tyłu wjechać i podrzucić osobę na autobus, noo a tym właśnie miejscem jest to z filmiku gdzie jest wjazd dla mieszkańców i TAXI, tak więc siłą rzeczy nie ma jak i gdzie (albo mi o tym nie wiadomo, jak ktoś wie to niech się podzieli) podrzucić kogoś na dworzec. Po prostu Kraków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#krakow
  • 6
@tmn007: 15min
@brusef: Tak czy siak rozwiązanie dróg przy galerii to istna patola. I jeszcze te ronda turbinowe ktore jak popada to nie widać dokładnie pasów przy duzym ruchu a na rondo wjedzie osoba nie ogarniającą jazdy po takiej infrastrukturze bo przyjechala odwiezc wujka kazia na pociąg jadąc autem z #!$%@? gornego to dramat.
@bob9876: tak ale zeby sie tam dostac trzeba krążyć i do dworca trzeba przejść cala