Wpis z mikrobloga

@Ld93: To już nie wiem, nie chce mi sie wchodzic w szczegoly ale pytanie jest jasne, a tu koles wyskakuje z wroblami bo sie chciał popisać, takie przemądrzałe dzieciory są meczące i moze i to też chodziło nauczycielce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ld93: No, generalnie winny jest i nauczyciel, i, w mniejszym stopniu, układający pytanie. Ale nauczyciel większy dzban.
@pamposz: ale przecież to ewidentnie jest synonim xD Jeżeli by było tak jak mówisz to zadanie jest niemożliwe do rozwiązania, bo w takim razie jeżeli te ptaki niekoniecznie były wróblami to nie mamy pojęcia, czy na drzewie siedziały inne ptaki i nie mamy pojęcia czy zostało ich po wszystkim 11, a jednak sam wynik jest poprawny. Serio tego nie rozumiesz, czy trollujesz?
Patrząc na to zadanie, to poprawną odpowiedź brzmi: #!$%@? wie, bo poleciało tylko 7 ptaków, a nigdzie nie napisano ile było w sumie razem z tymi 18 wróblami. Układający słaby, ale nauczyciel debil.


@Del: Dokladnie, zawsze sie zeruje zmienne.
Jasiu dostal 3 jablka, zjadl jedno. Ile mu zostalo?
#!$%@? wie ile mial wczesniej jablek.
Patrząc na to zadanie, to poprawną odpowiedź brzmi: #!$%@? wie, bo poleciało tylko 7 ptaków, a nigdzie nie napisano ile było w sumie razem z tymi 18 wróblami. Układający słaby, ale nauczyciel debil.


@Del: XD
Jakby zadanie brzmiało:

na parkingu stało 18 Nissanów, po chwili 7 samochodów odjechało

to #!$%@? co też byś sapał, że nie wiadomo jakich 7 samochodów odjechało? No kisnę.
@Ld93: Ja to mam 19 lat, jestem trenowany pod mature od 2 lat i wiem jak wygląda matematyka - więc tak, uważam że dobrze że zaznaczone że ma źle bo odpowiedź jest nie poprawna. Weź człowieku przeczytaj serio jakie jest pytanie i powiedz mi gdzie proszą o ilość wróbli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@radziuxd: No, i właśnie o to chodzi, że pytanie jest o samochody, a nie o nissany. Na chłopski rozum to każdy uznałby, że o to samo chodzi. Ale nauczyciel musiał się #!$%@?ł i zasiał ziarno idiotyzmu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@edgar_k: Ale chodzi właśnie o to, że każdy by to tak przemyślał. Było 18, poleciało 7, więc zostało 11. No, ale nauczyciel musiał się #!$%@?ć o głupotę.

@Del: ale to, że nauczyciel poprawił odpowiedź wynika tylko z tego, że uczy się dzieci odpowiadać na pytanie w taki sam sposób w jaki zostało zadane. Tylko tyle i aż tyle. ¯\_(ツ)_/¯

Potem kiedyś będzie pytanie o kwadraty i romby, a dzieciak napisze w odpwiedzi "czworokątów" i #!$%@? xD
@LM317K: tĘ dupĘ. No i czyli która? I zamknij ja jakoby miła taka funkcje m czy zamknij gdzies, np w szafie?Widzisz, taki intelektualista a mniej konkretnie sie wysławiasz niż zadanie które krytykujesz xD