Wpis z mikrobloga

Cześć!

ponowanie Maciek z projektu „Badamy Suplementy”. Chciałem Wam bardzo podziękować za pomoc i wsparcie, które okazaliście w związku z moim wykopaliskiem: https://www.wykop.pl/link/5129629/prosimy-o-pilne-usuniecie-wynikow-badan-allnutrition-whey-protein/

Wasze zainteresowanie tematem przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Szczególnie, że był to mój pierwszy wpis na wykopie.

Dzięki Waszemu nagłośnieniu sprawy, będę jutro o 7:30 w programie „Pytanie na śniadanie” w TVP 2, w którym opowiem o projekcie.

Dla wszystkich ciekawych jak rozwija się projekt, każdy mój wpis będę oznaczał tagiem #badamysuplementy
JESZCZE RAZ WAM DZIĘKUJĘ!

PS. Możliwe, że próbowaliście wchodzić na stronę badamysuplementy.pl, a ona nie działała. Niestety od kilku dni walczę z „hakerami”, którzy ustawili na moją stronę skrypt, który przejada transfer na serwerze…
Jeżeli strona nie będzie działać to znaczy, że to znowu skończył się transfer. W razie czego, wyniki badań znajdziecie na facebook.com/badamysuplementy ,którego trudniej jest zablokować :)

#suplementy #odzywki #zdrowie #odzywianie #silownia #mikrokoksy #mirkoksy #badamysuplementy
  • 7
  • Odpowiedz
@BadamySuplementy:

PS. Możliwe, że próbowaliście wchodzić na stronę badamysuplementy.pl, a ona nie działała. Niestety od kilku dni walczę z „hakerami”, którzy ustawili na moją stronę skrypt, który przejada transfer na serwerze…

Czy dziwnym trafem te ataki nie zaczęły się dokładnie po opublikowaniu wyników badania białka od SFD? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BadamySuplementy: bajeczka, może zwarto zbadać,

czy takie witaminy w jednej tabletce mają sens?

KFD VITAPAK-WITAMINY I MINERAŁY ORGANICZNE- 45 dni

według opisu:

KFD VitaPak+ to obecnie, prawdopodobnie, najlepszy produkt na rynku w relacji jakość - ilość porcji - cena. Produkt zawiera aż 45 porcji - na 45 dni suplementacji!

KFD Vitapak+ to kompleks, naszym zdaniem, najbardziej istotnych witamin i składników mineralnych (w większości form organicznych-cytrynianów i mleczanów). Powlekane i (mimo doskonałego
  • Odpowiedz