Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam z dziewczyną (ona lvl 22 ja lvl 24) Wczoraj w rozmowie wyszło, że będę głosował na konfederację. Ona powiedziała, że będzie głosować na #lewica . Doszło do kłótni w której ja mówiłem, że zniszczą kraj tak samo jak PiS i, że doprowadzą do inflacji kiedy podniosą płacę minimalną. Ona odpowiedziała, że nie wierzy w prognozy konfederacji, bo to dziwni ludzie popierani głównie przez nieletnich, bez poważnego planu, a ich metodą pozyskiwania głosów jest strach w czym nie różnią. się od PiSu . Trochę się pokłóciliśmy i nie rozmawiamy ze sobą od wczoraj. Czy macie jakiś pomysł jak przekonać ją do głosowania na konfederację?
#konfederacja #bekazpisu #4konserwy #przegryw #bekazlewactwa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok #polityka
  • 85
@topeknhl: moja mamusia jest kurtyzaną wysokiej klasy i obawiam się, że żaden p0lak czciciel ukrzyżowanego galilejczyka nie ma tylu dukatów aby posiąść choć przez kilka minut Jej waginę.

@Pantokrator: sojusz tronu i ołtarza oraz ideologię narodową nazywasz dobrymi postulatami? ( ͡º ͜ʖ͡º)