Wpis z mikrobloga

@Magdozaur: Jako osoba która umie into taktyczne ubrania , zazwyczaj cena koszulki nie ma znaczenia za to cena spodni i kurtki oraz z jakich materiałów została uszyta mabznaczenie dodajmy do tego taktyczne kieszonki , czy rzepy wszystko to kosztuje kupcie sobie np spodnie z Mil-Tec a potem z helikona ewentualnie kontrakty Us army. W cywilce też powinien być dobry materiał ale nie przesadzajmy z jakimiś włóknem z dupy słonia ( ͡
  • Odpowiedz
@Magdozaur: Od jakiegoś czasu kupuję sobie ciuchy z Auchan, tej marki in extenso i są bardzo spoko. Jakościowo ok, wygląd też ok. Nie widzę sensu wydawania dwa, trzy razy tyle za praktycznie to samo z innym logiem. Mówię o zwykłych ciuchach na codzień, a nie jakichś sportowych, górskich czy innych, bo tam pewnie cena ma już znaczenie.
  • Odpowiedz
@sramnawas: jestem pod wrażeniem ubrań dziecięcych z Primarka. Mam parę używanych rzeczy kupionych za grosze. Są ładne, mają fajny wzór i w praniu się nie niszczą. Nie ma sensu kupować lepszych rzeczy dziecku, które po kilku miesiącach z tego wyrośnie.
  • Odpowiedz
zadowolony i z rzeczami nowymi, które potrzebuję, jak telefon, samochód, komputer za ponad 4k, nowa elektronika ¯_(ツ)_/¯


@Deadlyo: mam dokładnie tak samo. Jasne, że czasami kupię jakieś porządniejsze buty (chociaż dla mnie porządniejsze to też jakieś Nike zamiast zwykłych adidasów, więc bez heheszków), ale ubrania kupuje w sieciówkach i naprawdę nie rozwalają się po roku. Absolutnie nie mam nic do ludzi, którzy płacą za logo na środku koszulki, dla mnie jednak
  • Odpowiedz
@Wuxian: O to chodzi.
Ubrania w domu mi leżą, bo chodzę w bokserkach (mieszkam sam)
Jak wychodzę to mam ubrania całe, fajnie wyglądające.

A na żadnej koszulce nie mam nadrukowane "Kupił za 10zł n allegro"
Tym bardziej, że te oryginały mi się nie podobają, mają twardy motyw, jeden i ten sam powtarzalny.

A te zwykłe sieciówki mają jakieś fajne motywy.
Ostatnio kupiłem koszulkę z motywem lawy, czerwona i niebieska.
Fajny materiał,
  • Odpowiedz
Ale wiecie, że niektórych stać na to, żeby kupić sobie drogi ciuch z logo i jeszcze wydać na hobby?
Mistrzowie ekonomi się chwalą, że zaoszczędzone pieniądze na ciuchach z Auchana wydają na komputer xD
  • Odpowiedz
A na chui kupować koszulkę za 250zł skoro można kupić inną za 10zł


@Deadlyo: Bo ta za 10 będzie #!$%@?. Tzn #!$%@? leży i #!$%@? meteriał. Ale i tak bym nie kupowal za 250. Może coś jakościowego za 30-40 na wyprzedażach, jak sie uda
  • Odpowiedz
Kupuje sobie na siłownię koszulki z lidla po 25 plnów i maja lepszą jakoś bawełny niż jakieś Hollistery , J&J czy Burtony, a o sieciówkowach typu H&M czy House to juz nawet nie wspominam.


@MirkobIog: jak weryfikujesz tą lepszość?
  • Odpowiedz
@bvszky: Tutaj nawet nie chodzi o to, że kogoś nie stać. Mnie śmieszy obnoszenie się i chwalenie tym, że kupiło się koszulkę za 10zl i wmawianie, iż jest tak samo dobra jak te wszystkie z logami. Fajnie jest jednak czasem wyjść na miasto tak dobrze ubranym, ze zwracasz uwagę ludzi
  • Odpowiedz