Wpis z mikrobloga

@smk666: @Deadlyo: w szmatach nieznanej marki przewaznie wyglada się jak w worku, bo są dopasowane do każdego czyli nikogo. Ludzie na wyższych stanowiskach przewaznie powinni się ubierać elegancko, bo klient z którym rozmawiają może sobie wcześniej wyrobić o kimś takim zdanie jeśli przyjdzie w worku na kartofle z Allegro. A jakość to wiadomo, jest lepsze i po wielu praniach ubrania dalej dobrze leżą.
@kubelek-classic:
I tak mam w dupie co ludzie myślą o wyglądzie. Ubranie ma być czyste, pachnące i bez dziur żeby nie wyglądać jak bezdomny a jeżeli komuś przeszkadza brak metek czy nie takie dopasowanie to leży on daleko poza kręgiem ludzi, z którymi interesuje mnie jakikolwiek kontakt ¯\_(ツ)_/¯
O ile pieniądz nie śmierdzi, o tyle towar wręcz pachnie. Nie pachnie morzem, które przepłynął, ani rękoma, które go wyprodukowały nie pachnie też smarem z maszyny, która go zmontowała. Towar pachnie ty, czym pachnie. Nabiera zapachu na sklepowej ladzie i oddaje go w domu nabywcy.
@kubelek-classic: Bo ten napis kosztuje 9.99 a logo znanej marki kosztuje 50zł?
Nie chcę płacić za logo 100zł bo tam jest jakiś krokodyl czy inny gad.
Jak mam mieć logo i koszulkę za 10zł a mieć koszulkę i logo za 150zł to różnica

@Luccek: Fajnie i tanio, bawełna w połowie z nich to 100%

@NaopaK: W sklepie osiedlowym na chorzowie na rynku, dobrze się sprawują.
Taki zwykły bez sieci
@MirkobIog: Decathlon i seria myśliwska, te moro. Nie do zajechania. Te szare zwykłe też były spoko ale jakiś czas już ich nie widzę, miały jakiś system odprowadzania wilgoci, po 2 albo 3 dychy były.
@koldinho: Taka sama jak twoja.
Nie przeznaczysz kasy na elektronikę bo przewalasz na ubrania
Ja:
Nie przeznacze kasy na ubrania bo przewalam na elektronikę

Nic dziwnego, Ja wyglądam normalnie nawet w worku na śmieci, nie muszę mieć koszulek upiększających, wyglądam dobrze w praktycznie wszystkim, koszule za 50zł, koszulki za 10zł, spodnie za 35zł, buty za 40zł.

Nie potrzebuję ubrać za setki monet.
Wrzuciłbym Ci fotkę z jedną z tych koszulek ale
Akurat ja same tshirty solid color mam za €2 100% bawelny. Innych nie ma sensu kupowac imo

Inwestuje w markowe obuwie, kurtki, bielizne, skarpetki, odziez sportowa i dodatki. Tu mala uwaga, jedyne gacie warte uwagi to sliskie TH i Levis reszta to cottonworld tier.

Spodnie, koszule i bluzy czy sweterki kupuje w lumpie.
@Deadlyo: Bo wolę kupić sobie ultraboosty za 6 stów i chodzić w wygodnych i fajnych butach, które trochę posłużą niż chodzić w trampkach, w których czuć każdy kamień albo podeszwa jest tak fatalnie wykonana, że tylko szkodzisz swoim stopom. Kompa mam od jakiś 4 lat takiego samego, GTA 5 na nim śmiga, a w gry nie gram prawie wcale, więc nie czuję potrzeby upgradowania. Widziałem parę osób z "branży IT" z