Wpis z mikrobloga

#antynatalizm

"Dlaczego mieć dzieci? W imię czego? By co osiągnąć? Co legitymizuje wyciągnięcie istoty z nicości, zakłócenie jej spokoju, tylko po to, by odbyła spacer po tej planecie, prowadzący na powrót do nicości, z której została wyciągnięta?"

Autor: Michel Onfray, La puissance d'exister. Manifeste hedoniste, 2006
Pobierz Werdandi - #antynatalizm 

"Dlaczego mieć dzieci? W imię czego? By co osiągnąć? Co ...
źródło: comment_NS1pHpQ60yR9efPqOdK67LV71EXwZA6t.jpg
  • 46
@paul772: nie masz argumentów i poróbujesz mnie "prześwietlać" z marnym skutkiem więc po prostu skończ się ośmieszać. Mam wrażenie że tego nie zrobisz a nie mam czasu na takich ludzi więc wypad.
@dmde: nie prześwietlam cie, nie ma po co. Wyzej napisałem ze nie wazne kim jesteś, gówno mozesz zagwarantować swoim dzieciom, i płodzenie dziecka to jedynie ruletka. Nikt nie gra w ruletke twoim zyciem, a chcesz grać czyimś.
@paul772 nie #!$%@? bo #!$%@? masz tu twoj komentarz:

Dla takich ludzi jak ty nigdy nie dotrze ze nie mozna zarazić kogoś szczęściem/miłością do zycia. Pełno ludzi na wykopie o tym pisze, ale ty na to masz #!$%@? i pewnie patrzysz na zycie przez swojeo hermetyczne środowisko w którym się obracasz w którym jest jakaś mała grupka ludzi, bo to co się dzieje po za tą grupką to juz nie ma na
Wszyscy zostali skrzywdzeni? Ty masz jakiś problem psychiczny.


@dmde:

Zapytaj czy jest na świecie kotokolwiek, kto nihdy nie doznał żadnej krzywdy w życiu ;)

nic mnie nie przekona;)


@dmde:
Wcale mnie to nie dziwi, kieruje tobą popęd i egoistyczne widzimisie ;)