Wpis z mikrobloga

i tak je wychowam że będą się cieszyły.


@dmde: życzę Ci tego z całego serca, bo nawet jako zwolennik antynatalizmu uważam, że każde życie już istniejące należy chronić za wszelką cenę :)

ale mam też nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z braku wpływu na wiele rzeczy, które mogą przydarzyć się Twoim dzieciom, a które mogą poważnie poturbować im psychikę.
  • Odpowiedz
Dlatego planuję 4 dzieci - niech też mają zajebiste życie.


@dmde:

Albo zajebistego glejaka ;)
Albo zajebisty gwałt.
Albo zajebistą samotność i niezrozumeinie ;)
Albo w zajbisty sposób się w końcu same zabiją ;)

Tak nawiasem dodat tylko, że zapewne wszyscy ci ludzie, którzy dywali na świat przyszłych samobójców pewnie chcieli równie dobrze dla swoich dzieci jak ty ;)

Ale nie wyszło ;)
  • Odpowiedz
albo zajebistym lekarzem, albo wynalazca... Mozemy sie licytowac ale mnie nie przekonasz do tej filozofii;)


@dmde:

Myślisz, że zajebiści lekarze nigdy w życiu nie zostali skrzywdzeni, nie zabili się? ;D

Co to za argument. ;)

Ja na pewno Cię nie przekonam, ale Twoje dziecko wiszące na sznurze na pewno ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@cyjanek_potasu

Wszyscy zostali skrzywdzeni? Ty masz jakiś problem psychiczny.

nic mnie nie przekona;)

;)

;)

Na pewno nie proba twojej gry na moich emocjach;) dlatego wypad na czarno bo nie chce mi się czytać twoich idiotyzmów.
  • Odpowiedz
@dmde: jesteś po prostu zwykłym prostakiem, gówno zagwarantujesz swojemu potomstwu. Mój ojciec swietnie się bawi w zyciu, ma dwa nowe samochody z salonu, lata na wakacje na wyspy i co? Ja wcale nie podzielam jego entuzjazmu do zycia. Dla takich ludzi jak ty nigdy nie dotrze ze nie mozna zarazić kogoś szczęściem/miłością do zycia. Pełno ludzi na wykopie o tym pisze, ale ty na to masz #!$%@? i pewnie patrzysz na
  • Odpowiedz
@dmde: tez mozesz mieć zajebiste zycie, ale twojego dzieciaka to nie obchodzi, ze ty sie cieszysz z zycia jakie dostałeś. Nie zapracowałeś sobie na własne szczescie, ale je przypadkiem dostałeś, najprawdopodobniej, bo nie wielu jest ludzi co sobie wymarzą "ja chce być piłkarzem w tym konkretnie zespole i zarabiać tyle pieniędzy" i to osiągają.
  • Odpowiedz
  • 0
@paul772 odpowiem Ci w zajebistym skrócie: gówno o mnie wiesz ale wydaje Ci się że jesteś scherlock holmes i po 4 komentarzach potrafisz prześwietlić człowieka. Muszę Cię rozczarować ale tak nie jest i choćbyś się zesrał to nie jesteś w stanie domyślić się kim jestem, czym się zajmuję i jak do tego doszedłem. Ale mogę Ci udzielić pewnej rady: #!$%@? gościu a to jest mega #!$%@? nawet jeśli jesteś anonimowy.
  • Odpowiedz
@dmde: > gówno o mnie wiesz

@dmde: nie musze wiedzieć więcej niz to co napisałeś wyzej, by stwierdzić to co napisałem w poprzednich komentarzach. Mozesz być dzieckiem milionerów, mozesz być dzieckiem biedaków, to nie ma wpływu na to co napisałem.

to są twoje słowa:

mi się życie zajebiście podoba i nie przeszkadza mi wizja mojej śmierci. Dlatego planuję 4 dzieci - niech też mają zajebiste życie.

każda nasza decyzja w
  • Odpowiedz
@dmde: i nie potrafisz się nawet odnieść do tego co napisałem, jedynie jesteś w stanie stwierdzić ze "#!$%@?ę głupoty", bo ty jesteś przeświadczony o swojej racji wyciągniętej nie wiadomo skąd.
  • Odpowiedz
  • 0
@paul772 po tym co napisałem zwyczajnie nic nie możesz stwierdzić. Ale myśl że coś tam wiesz. Tymczasem wypad na czarno...
  • Odpowiedz