Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
175 cm wzrostu,
93 kg wagi,
98 cm w pasie,
115 cm w cyckach,
105 cm w dupie.

Według internetu, moje naturalne zapotrzebowanie na kalorie wynosi około 1900 kcal. Aby schudnąć, powinienem dostarczać organizmowi około 2050 kcal (w tym 15% białka, 55% węglowodanów i 30% tłuszczu).

Od około roku spożywam dziennie koło tych 2k kcal. Nie piję alkoholu, jedzenie normalne, bez żadnych diet. Raz, dwa razy w miesiącu jakiś burger czy kebab. Piję bardzo dużo kawy i energetyków. Rzadko jem o równych porach dnia, częściej z doskoku, w wolnym czasie. Od dwóch tygodni w końcu zacząłem jeść śniadania.
Waga skacze między 98kg a 91kg.

Chciałbym zejść do około 85kg wagi (niżej może być trudno, dość spory jestem), 90cm w pasie i 110cm w cyckach.

Jakie ćwiczenia w domu (na siłownię nie mam czasu) mógłbym wykonywać aby, przy utrzymaniu aktualnej "diety", schudnąć?

#chudnijzwykopem #mirkokoksy
  • 44
@Mis_Kudlacz: musisz rozkręcić metabolizm. Teraz masz tak spowolniony że nawet jakbyś żarł mniej kcal to nic ci z wagi nie zejdzie. Niech ci ktoś ułoży porządną dietę. Jak nie masz kasy to jakaś gówniana fabrykasiły czy potreningu na miesiąc-zawsze to jakiś początek i nie będzie drogo a przynajmniej złapiesz jakieś przepisy i podstawy. Ja jestem 2 cm niższy, pas miałem ten sam. Też żarłem w okolicach 2k kcal, ale praktycznie w
@Mis_Kudlacz: dodajesz kcal z energetyków i kawy do dziennego? Bo coś mi się nie chce wierzyć, że 93 kg nie schudnie na 2000 kcal. Przy takiej wadze zapotrzebowanie to raczej blisko 2500 będzie.

W domu raczej nic nie zrobisz, może skipy w miejscu na zasadzie interwałów dadzą radę lekko podkręcić metabolizm, bo kalorii jako takich nie spalą.

I nie, to CO jesz nie ma wielkiego znaczenia, więc rozpisywanie diet nieco mija
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krootki: Około 2000kcal. Jednego dnia 1800, innego 2200. I tak w kółko.

@Skogyr: No właśnie, ja jestem trochę jak Janusz. Większość dnia spędzam czas komputerem, a spacery ograniczają się do sklepu. W miesiącu robię średnio 80km pieszo.

@tomtom666: Dodaję. Litr energetyka ma w sobie 500kcal, kawa około 100. Sprawdzę resztę. Dzięki.

@anonymous_derp: Poczytam o tym, dzięki.