Wpis z mikrobloga

Ej bo w tym roku zacząłem studiowanie #informatyka i tak się zastanawiam. Dlaczego większość osób studiująca ten kierunek chodzi w butach do chodzenia po górach jak na pic rel? xD Pytałem kumpla studiującego informatykę w innym mieście i u niego jest tak samo xD a jak jest/było u was? to jakiś symbol kuców czy co
#studbaza #programowanie
Pobierz ddd43q - Ej bo w tym roku zacząłem studiowanie #informatyka i tak się zastanawiam. Dl...
źródło: comment_ERuugyCWxSKrYhArfnalUHQMVSwymqqB.jpg
  • 61
@Kaczus2B: #!$%@? waść < tu pasta o chodzeniu po bułki / pasta o wyprawie w góry >
mam takie, latałem nimi w śniegu przez świstówke na morskie oko z pięciu stawów, przeżyłem, przyczepność miały dobrą.
oczywiście możemy debatować o wyższości butów za 1,5k nad takimi za 200 pln, ale myślę że dla przeciętnego "spacerowicza" po górach takie buty realizują robotę i są o wiele bezpieczniejsze niż najacze.
@darowiec o mam identyko. Ale te już wyglądają o niebo lepiej niż #!$%@? trapery. Bardziej jak skejtowe szerokie buty.

Obecnie używam sandałow, nie wyobrażam sobie zasuwać w traperach jak jest 35 stopni na dworze.