Wpis z mikrobloga

Ej bo w tym roku zacząłem studiowanie #informatyka i tak się zastanawiam. Dlaczego większość osób studiująca ten kierunek chodzi w butach do chodzenia po górach jak na pic rel? xD Pytałem kumpla studiującego informatykę w innym mieście i u niego jest tak samo xD a jak jest/było u was? to jakiś symbol kuców czy co
#studbaza #programowanie
ddd43q - Ej bo w tym roku zacząłem studiowanie #informatyka i tak się zastanawiam. Dl...

źródło: comment_ERuugyCWxSKrYhArfnalUHQMVSwymqqB.jpg

Pobierz
  • 61
Dlaczego większość osób studiująca ten kierunek chodzi w butach do chodzenia po górach jak na pic rel?


@ddd43q: Specyfika branży (może niekoniecznie studiów) IT. Im gorzej wyglądasz tym jesteś bardziej wiarygodny. Jak jest spotkanie z zewnętrzną firmą i wciskają ci software/hardware i wszyscy wyglądają jakby właśnie ze sklepu Vistuli wyszli to wiadomo że się nic ponad to co mają w prezentacji z PowerPointa człowiek nie dowie.
@ddd43q: ja tam od lat #!$%@? w adidasach (nie o firmę tu chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) bo są po prostu wygodne. A, że w IT nie obowiązuje dresscode (w większości) to nikt nie zwraca uwagi i można na lajcie bez przypału do pracy przyjść w tym czym się chce (czyli koszulka, krótkie spodenki i adasie) i nikt nie daje o to #!$%@? :D