Wpis z mikrobloga

@Caesarus Mam nadzieję że udało ci się przeżyć do tego czasu. Wyszedłeś z depresji i jesteś właśnie w związku z jakaś cudowna kobietą albo udało ci się naprawić aktualny związek. Nie wydajesz już kasy na głupoty i układasz sobie powoli życie. Może nawet zdałeś maturę i planujesz iść na studia. Skończyłeś z swoim #!$%@?. Jak już nie żyjesz to szkoda. Pomimo #!$%@? życia itak fajnie jest żyć ale kto wie co się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Schudłeś? Kolano całe? A jak tam nerwica? Na terapię chodziłeś? Mam nadzieję że znalazłeś robotę
  • Odpowiedz
Cokolwiek się wydarzy przez ten rok, pamiętaj że dasz radę, zawsze dajesz, masz fuksa wystarczy tylko zrobić pierwszy krok. Rób to co kochasz, ale czasami też rusz tyłek.
Zmywaj częściej xd wychodź z domu, już nie mogę się doczekać jakie nowe i pyszne obiady mnie czekają za rok - mam jednak nadzieję, że te bóle nie okażą się tym co podejrzewam. Jeśli nie byłaś jeszcze u endo to idź, na co jeszcze
  • Odpowiedz
@yourgrandma ciekawe kim się stałem i jak sobie radzę ze szkołą, czy nadal chce to robić? Czy dalej nie widać nic niż poza zieloną trawą niczym leżąc na łące...czy kochają mnie tak samo ukochani i teraz moja mama i tato czują się dobrze ale jak teraz się czują...? Wiele mnie ciekawi
  • Odpowiedz