Wpis z mikrobloga

@yourgrandma: mam nadzieję, że zmądrzałeś. Doceniasz pewne rzeczy w swoim życiu, masz swój wymarzony poziom z Niemieckiego rozwijasz się i nadal chcesz więcej. A jak nie. To weź się k&@&$ do roboty
A #!$%@? #!$%@?ć i się nie bać mam nadzieję że jakaś #!$%@? będzie i nie będę nią ja i może donat zejdzie a tak to #!$%@? jest dobrze
Siema Gruby, podczas pisania tego posta na liczniku miałeś 97kg, spadło coś? Podjąłeś w końcu jakaś robotę czy spędziłeś cały rok na bezrobociu jak @typbezoszczednosci95 ? Rozmawiałeś przez ten rok z jakimś różowym? A może bylo coś więcej? ( nie oszukuj się ). Pozdrawiam z kibla i do zobaczenia za rok. (albo i nie) XD
@yourgrandma a teraz coś na kolejny rok.
Mam nadzieję, że będzie zdecydowanie lepiej niż w ostatnim okresie gdzie mam kryzys emocjonalny i egzystencjalny. Cóż, każdej wiosny tak mam. Jednakże przede wszystkim chciałbym być trochę lepszym człowiekiem. I mieć choć trochę mniej monotonne życie, troszeczkę, to wyniszcza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@yourgrandma: no siema gruby, dalej przeglądasz wypok? Wróciłeś na studia? Nie #!$%@? Cię? Jaka masz pracę, jaka dziewczynę? Jak było w Azji mniejszej? Wlazles na ten Kazbek? Czy może poddałeś się i srasz do zwira? Mam nadzieję, że nie spasles się znów...