Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak tam Twoja nauka języka?
Mam nadzieję, że w wakacje gdzieś wreszcie wyjechałaś i skorzystałaś na praktykach.
Co namalowałaś w tym roku? Czy rozwinelas sie jakos w strone grafiki komputerowej?
Czy na mirko wciąż są memy z nosaczem? XD
Czy coś się zmieniło przez ten rok, czy nadal dni wyglądają podobnie?
...Czy jesteś szczęśliwa?
Dużo to ty się nie zmienisz @Jeloops , jestem ciekawa który język na maturę w końcu wybierzesz XD czy dorosłe życie cię męczy? Bo mnie praca na razie satysfakcjonuje, w szkole też dobrze idzie, trochę mam mało czasu na przyjaciół. Pamiętaj, że w tym świecie możesz liczyć tylko na siebie ()
@yourgrandma #!$%@?, gnoju weź się za siebie to raz.
Jak przestałeś palić to gratuluję.
Mam nadzieję że już nie przejmujesz się co mogłeś zrobić lepiej
Następny semestr skończy się obrona, obiecuję
Mniej analizuj, nie wszystko można logicznie wyjaśnić
Otwórz się trochę, ludzie nie gryzą(chyba)
I przede wszystkim
Patrz trochę szerzej
@yourgrandma: Jak tam studia i muzyka? Bądź systematyczny i cały czas dąż do celu. Mam nadzieję, że nie jesteś cały czas sam xd(z drugiej strony nie ma też co sie spieszyc)
Spełniaj marzenia
@cruelfriend: no elo, dalej w GL? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe, ile czasu zajęło ci ogarnięcie tego wszystkiego i czy w końcu zdjęcia zostały wysłane XD Weź zepnij pupsko i sprzątaj w domu, bo to co się teraz dzieje przy biurku to jest jakaś tragedia. Mam nadzieję, że nie oglądasz całymi dniami jutubów! Take care, all the best. Sincerely, ja.
Więc @RandomBash nadal uważasz, że jesteś przegrywem? Mam nadzieję, że wziąłeś się wreszcie za siłkę chudy złamasie.. i robienie czegoś pożytecznego zamiast bezmyślnej wegetacji z dnia na dzień.
Poszedłeś na magisterkę albo zmieniłeś korpobazę?
Psychoterapia coś dała, czy śmierć to nadal najlepsze co może Cię spotkać?
@yourgrandma Elko gościu, mam nadzieję, że dajesz radę się utrzymać i dalej bujasz się na tej łajbie, a przede wszystkim, że poczyniłeś jakieś kroki w kierunku podwyższenia swojej pozycji - nawet jeśli będą one związane ze zmianą firmy. Obyś się sprawdził na pozycji zarządzania i co by wyrósł z Ciebie dobry mechanior. I ciekawe jak się wszystko potoczy z różową, oby oświadczyny.
@yourgrandma: dziś był ważny dla mnie dzień (spektakl), przede mną w tym roku jeszcze obrona, zmiana pracy (zacząć to co zaplanowałam) i wejście na Rysy. I kilka pomniejszych rzeczy, a w sierpniu wakacje, kiedy wreszcie odpocznę po tym ciężkim półroczu. Trochę za dużo stresu ostatnio, dlatego zycze sobie więcej spokoju i odpoczynku ale też dopięcia celów. Jest dobrze, choć jestem trochę zmęczona, w jakim miejscu jestem za rok? Oby szczęśliwa i