Wpis z mikrobloga

375483,06 - 13,05 = 375470,01

Pod #bieganie jest fajne - wczorajszy trening z podbiegów, pogoda wyśmienita do biegania, temp idealna, zero deszczu, piach po którym biegłem jednak zbity od wcześniejszych opadów co pozwoliło trochę szybciej poruszać się po mojej trasie.

Tym razem standardowe 10x~110metrów podbiegu (ok 6-8 metrów myślę przewyższenia jest na tym najczęściej ostatnio używanym podbiegu), po 5tym powtórzeniu postanowiłem zmierzyć tempo w jakim podbiegam pod nie - wyszło kolejny 4:27, 4:37, 4:12, 4:07 i ostatni 3:30. Pewnie sam fakt mierzenia tempa trochę mi je podkręcił, wcześniej ani razu nie mierzyłem samych odcinków podbiegu.

Dziś mam nadzieję,że pogoda pozwoli na interwały (5x180/180m + 5x360/360m), wtedy jutro basen, czwartek lajtowe bieganie, piątek rozruch i sobota bieg na 5km. Nie jest to nie wiem jaki "Ważny" start więc myślę,że plan optymalny. Rezygnacja z piłki nożnej to był jednak chyba dobry pomysł, spokojniej można planować.

Ps. Teraz chwila na foto na powrocie się znalazła.

#sztafeta #ruszmiasto

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

tomekkp - 375483,06 - 13,05 = 375470,01

Pod #bieganie jest fajne - wczorajszy tren...

źródło: comment_cP0Iq03aHcOTlQ1YxBNamoJiexM3vChp.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@tomekkp: Ehh, podbiegi... Czekają na mnie wkrótce. A wciąż nie mam fajnego miejsca. :(

Bardzo ładnie! () Dobrego tygodnia przed sobotnim biegiem. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kinja: Dziękuje! Wzajemnie, widzę,że wróciłaś na dobre tory xD
Ja uwielbiam takie klimaty (jak to zacytuję kolegę @esuwir #lubiewlesie - spodobał mi się ten tag) - fajne górki są w tych lasach co widać w oddali (a w zasadzie nie widać bo on jest sporo bliżej tylko zdjęcie go nie uchwyciło) lecz do domu trochę wracania.
Na pewno znajdziesz coś dla siebie a jak to wiele osób, włącznie i tutaj potwierdza,
  • Odpowiedz
@tomekkp: No u mnie w końcu zaczyna to wyglądać obiecująco. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przed maratonem koniecznie muszę podbiegi do treningu włączyć. Mam jeszcze 2 tygodnie, bo 27 maja zaczynam moje 16 tygodni przygotowań. ʕʔ

A co do biegania w lesie - też lubię. W domu zawsze do niego wyruszam. :D
  • Odpowiedz
@tomekkp: potrzebne to jest? Ja biegam wszystkie treningi, rytmy czy interwaly w terenie dosc pofaldowanym i zawsze sa jakies podbiegi, najdluzsze takie nawet 3-4 minutowe, jest sens dokladac same podbiegi?
  • Odpowiedz
@Kinja: Biegacze do lasu w końcu mówią ( ͡ ͜ʖ ͡)

@dr_getsome: Podbiegi w konkretnym miejscu po prostu pozwalają wyizolować dany akcent - czyli 1-1,2km podbiegu właściwie pod rząd wychodzi plus można kontrolować tempo - w trakcie crossu nawet aktywnego cięzej po prostu o to zwłaszcza jak nie ma się dobrej trasy do tego (np. płaskie tereny).

Bieżnia i interwały znów dają kontrolę nad dystansem
  • Odpowiedz