Wpis z mikrobloga

@smartfonik: jesli uważasz, że ta forma została zrobiona tylko na szczawiu i sałacie to grubo sie mylisz. Na 100% była stosowana suplementacja zastępująca mięso i witaminy w nim zawarte i oczywiście odpowiednie odżywki budujące formę sportową. Do tego sztab specjalistów za gruby hajs opiekował się zawodnikiem. Więc nie porównuj tytaj typowego Mietka do profesjonalnego sportowca, bo mimo że jest weganem to są to 2 różne światy.
@Mr_Pure_Evil: Ale ja za to znam się na tym i każdy wcześniej zrobił formę na mięsie a przeszedł na weganizm/wegetarianizm/wegegównanizm w większości przypadkow tylko PO TO aby łoić kasę rozpisując diety w ten właśnie sposób.

https://www.youtube.com/channel/UC6E7gSzQhJjDVeQU7UZxdIw/videos

Tu masz najlepszy przykład, zrobił formę na mięsie i nagle przeszedł na weganizm/wegetarianizm i jedyne co robi to podtrzymuje sylwetkę. Ale hajs sie zgadza dobrze, bo jako pierwszy wpadl na ten pomysl.
@Estetykatopodstawa: dla mnie chłop się całkiem spoko prezentuje, ale to o czym piszesz to faktycznie oszukiwanie fest i jeszcze jak z tego robi kanał na yt. Ja chciałbym dojść do połowy sylwetki tego "herkulesa" na jakiejkolwiek diecie xd, z ciekawośc- wiesz co jest lepsze/zdrowsze czy zrobić formę na mięsie i przejść na może nie typowo wege ale mocne ograniczenie mięsa max 1-2 w tyg, czy od początku jechać głównie na warzywach
@Mr_Pure_Evil: Na białku roślinnym również da radę zrobić formę, natomiast musisz jeść głównie produkty które mają pelny aminogram(a jest ich chyba jedynie 7).
Generalnie dieta wegetariańska/wegańska również może być zdrowa i odpowiednia. Niestety 95% osób takowej "diety" nie ma, BO je co chce, a nie konkretnie odpowiednie produkty.
Ja jednak uważam, że zrobić forme na mięsie jest dużo łatwiej. Po prostu nie musisz się aż tak ograniczać, ale wiesz, jeśli Ci