Wpis z mikrobloga

#lacunafabularnienewbristol

W tym wątku deklarujecie indywidualne akcje poboczne, rozgrywane z datą 1516.1

1. Zadeklaruj akcję w komentarzu, wołając mnie do niego. Jeżeli chcesz się upewnić o poziomie trudności testu, zaznacz to na początku deklaracji.
2. Odpowiadam z rezultatem akcji lub poziomem trudności testu. W tym drugim przypadku plus to potwierdzenie wykonania akcji.
3. W przypadku sukcesu gracz jest zobowiązany zdać sprawozdanie z akcji innym graczom w wątku kwartalnym. Raport z niepowodzenia testu jest opcjonalny.
4. Chęć przyłączenia się do akcji innego gracza wyrażamy tylko w komentarzu.

Czas na deklarowanie indywidualnych akcji upływa 22.04 o godzinie 19:00. Limit JEDNEJ akcji lub JEDNEGO przyłączenia się do akcji innego gracza.

KHX wystosowało ostrzeżenie w kierunku wszystkich pracowników kopalni Olimpium o nieangażowanie się w działalność polityczną pod groźbą zwolnienia z kopalni.

Tylko deklaracje, pytania w znanym i lubianym wątku.

-------------------------------------------------
Jeżeli nie chcesz widzieć postów tego typu, wrzuć tag #lacunafabularnieczarnolisto na czarno
  • 56
  • Odpowiedz
Chce poznać warunki testu.
Organizacja spotkania z przedstawicielami Portugalii i Anglii, żeby omówić aktualną sytuację polityczną i spróbować znaleźć jakiś konsensus w sprawie finansów oraz legalizacji władzy tymczasowej.

@lacuna:
  • Odpowiedz
Korzystając z budżetu miasta, daję 150 funtów na organizację i wysyłam zaproszenia do przedstawicieli wyżej wspomnianych nacji.

@lacuna:
  • Odpowiedz
@lacuna:

John Whiteflag

Z okazji uczczenia zakupu statków urządzam kameralną kolację na naszej kodze "Hon Hon Lepkie Rączki" przed wypłynięciem w rejs. Zapraszam na nią moją niezawodną wspólniczkę Katarzynę Lepkie Rączki ( @profesjonalna_skarpeta ), mojego druha i Kapitana Straży Miejskiej Samuela Madarrę ( @pocotosienoginoco ), mojego ulubionego żyda i zaufanego bankiera Enocha Taniivtza ( @Matei123 ), a także oczywiście Lisę.

Będziemy rozmawiać o statkach, ostatnich wydarzeniach, opowiadać sobie historie, rozkoszować się
  • Odpowiedz
Staram się zresocjalizować moich podopiecznych, używając do tego Koranu. Jak ktoś stawia opór, to usuwam go z Domu Jałmużny, redukując koszty utrzymania.
@lacuna
  • Odpowiedz
@lacuna: dołączam się do organizacji spotkania z przedstawicielami spotkania z przedstawicielami Portugalii i Anglii, żeby omówić aktualną sytuację polityczną i spróbować znaleźć jakiś konsensus w sprawie finansów oraz legalizacji władzy tymczasowej. @Onde

  • Odpowiedz
@lacuna Dzięki informacji uzyskanej przez informatorów w dokach, przekazanej mi przez komendanta, rozpoczynam śledztwo w sprawie osoby możliwie odpowiedzialnej za śmierć Gubernatora Westa.
  • Odpowiedz
  • 0
Organizuje spotkanie z Larsem i moim bankierem @mac3 na którym proponuje Larsowi założenie spółki. On będzie mógł skupić się na budowie, technologi i jakości statków natomiast ja wraz moim bankierem zajmiemy się dostarczeniem odpowiedniej jakości drewna, jak i finansową stroną przedsięwzięcia. W wypadku pozytywnej odpowiedzi proszę o szacunek mocy produkcyjnych stoczni Larsa jak informacje o składnikach potrzebnych do wyprodukowania statku nowego typu. @lacuna
  • Odpowiedz