Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 946
Wczoraj Miras dodał zdjęcie piękniej kuchni za grube hajsy, teraz ja pokaże co można zrobić z systemem metod #ikea. Same meble to koszt 8500 złotych (montaż samodzielny), dodatkowo blat Juan dąb Minnesota ciepła za 1800 (tego blatu jest na prawdę sporo, pod szafkami 290 cm, wysepka 200 cm no i tam gdzie płyta to 90 cm) agd jak to agd, nas wyniosło
- lodówka Samsung 1900
- zmywarka ikea 1500
- piekarnik ikea z ekspozycji 1000 (cena standard 2k)
- okap ikea 700
Czyli trochę ponad 5k.
Dodatkowo zlew z liroja deante 500, bateria 200.
Oświetlenie ledowe to po prostu profil plus taśma, suma gdzieś 200 złotych wyszła.
Czyli suma za całość to coś ponad 16000, a efekt myślę że całkiem przyzwoity.
Ciekawostka, kuchnia jest w pokoju z aneksem o wielkości 21m2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby ktoś miał pytanka to służę pomocą ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kuchnia #mieszkania #remontujzwykopem
Pobierz pawelwojciech - Wczoraj Miras dodał zdjęcie piękniej kuchni za grube hajsy, teraz ja ...
źródło: comment_Swc325SEW3q1qx02MEXMyLHwzhPJO0SQ.jpg
  • 330
@pawelwojciech: Masz tam przewidziany jakiś stół przy którym można zjeść obiad?
Planuję podobny układ, pewnie z większą płytą. Płytę chciałem dać na wyspie, ale to z kolei generuje wyższy koszt podwieszanego sufitu (wentylacja + okablowanie okapu). Jaką masz szerokość tej zabudowanej ściany?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nagor: hehe dziękuję () jakość ok, nie mam nic do zarzucenia, nic mi nie strzelił przy montażu oraz użytkowaniu. Systemy szuflad bluma mają, świetne są, po prostu nie da się trzaskać :D szafki też mają spowalniacze na fronty, super to się zachowuje. A projekt sam możesz sobie zaraz zrobić na stronie Ikei, planer kuchni method ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawelwojciech: z drewna się w ogóle nie robi korpusów, z miliona technologicznych powodów. Zawsze jest to płyta, ewentualnie oklejona naturalną okleiną. Jednak meble z ikei to w sporej części karton. Jak nie wierzysz to sobie zobacz co jest w ich kultowym stoliku za 20 zł. A płyta, płycie nierówna. Jak masz płytę, która zamiast 18mm, ma 10-12mm i do tego okleina na tej płycie to milimetrowy papier, a to wszystko skręcone
@pawelwojciech: mam pytanie czym usunąć tynk strukturalny ze ściany w pokoju, pod szpachelką nie zejdzie za #!$%@?, to samo z drapakami i szlifierkami do gipsów. #!$%@? jest twarde i pokryte farbą lateksową. Jak ktoś ma pojęcie będę niezmiernie wdzięczny.