Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 946
Wczoraj Miras dodał zdjęcie piękniej kuchni za grube hajsy, teraz ja pokaże co można zrobić z systemem metod #ikea. Same meble to koszt 8500 złotych (montaż samodzielny), dodatkowo blat Juan dąb Minnesota ciepła za 1800 (tego blatu jest na prawdę sporo, pod szafkami 290 cm, wysepka 200 cm no i tam gdzie płyta to 90 cm) agd jak to agd, nas wyniosło
- lodówka Samsung 1900
- zmywarka ikea 1500
- piekarnik ikea z ekspozycji 1000 (cena standard 2k)
- okap ikea 700
Czyli trochę ponad 5k.
Dodatkowo zlew z liroja deante 500, bateria 200.
Oświetlenie ledowe to po prostu profil plus taśma, suma gdzieś 200 złotych wyszła.
Czyli suma za całość to coś ponad 16000, a efekt myślę że całkiem przyzwoity.
Ciekawostka, kuchnia jest w pokoju z aneksem o wielkości 21m2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby ktoś miał pytanka to służę pomocą ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kuchnia #mieszkania #remontujzwykopem
Pobierz pawelwojciech - Wczoraj Miras dodał zdjęcie piękniej kuchni za grube hajsy, teraz ja ...
źródło: comment_Swc325SEW3q1qx02MEXMyLHwzhPJO0SQ.jpg
  • 330
@pawelwojciech: troche ten wpis mnie uspokoił xD bo po wczorajszym wpisie z żoną rozkminialiśmy czy uda się zrobić naszą kuchnie za 37k skoro za same meble rabusek dał 22k, a co by nie mówić ta jego kuchnia na dużą nie wygląda
Jak to poszło do góry, jakis czas temu (z 5-6 lat)moja znajoma robila kuchnie i same meble na wymiar to bylo tylko 4 k. A kuchnia ladna biala, podobne wielkosciowo co wasze. Tyle ze bez wyspy ale co te ceny tak poszybowały O_o
@pawelwojciech: nie ja nie oceniałem po wygladzie kuchni tylko po cenie, ktora napisales... 16k. i o ile agd to kwestia gustu (electroluxa dla ikea nie komentuje xd) to cena 8,5k za taka kuchnie to po prostu duzo jak na to co widac na zdjeciu, a jest to gotowiec z ikea. ja zapodobna kuchnie, tyle że na wymiar zaplacilem 6 czy 6,5k (same meble + blat) z montażem.
@mk737: Wystarcza do czego?

Mam więcej blatu w 2x mniejszej kuchni, a i tak często potrzebuję stołu.
Przygotowywałeś tam kiedyś jakiś większy posiłek, zn. jakąś małą imprezę, nawet głupią wigilię? Ciekawi mnie, jak to jest możliwe bez irytującego żonglowania osprzętem.
Co chwilę coś wyciągać, myć i wkładać z powrotem? Jeśli miałbyś tam stół do postawienia robota to jeszcze rozumiem. Podobnie zlew z jedną komorą, nawet mając zmywarkę czasem trzeba umyć jakieś
@pawelwojciech: Do urządzania domu mam pewnie jeszcze jakieś 10 lat (23 lvl tutaj here) ale już czuję jaka to będzie frajda dla mojego wewnętrznego nosacza... szukanie promocji, okazji, kupony rabatowe aaaaaa dajcie mi to natychmiast
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelwojciech: nie obraz się, że powiem swoje zdanie. Każdy patrzy przez pryzmat swojego portfela, i dla mnie osoby niezamożnej to jest drogo.
Dlatego za kuchnię cztery lata temu zapłaciłem 1/5 tej kwoty, ale powtarzam drugi raz. Gdybym miał kasę. To kto wie.
@pawelwojciech: powiedz mi jeszcze ino albo cyknij z bliska foto łączenia blatu z tym między szafkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy to jest tam jakaś minimalna szczelina czy to jakoś oryginalnie dopasowane ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bzikus: gipsem i gładzi zaciapraj.. Alternatywą to regips na to położyć. @wzr1one: 16k że sprzetami, czytaj młocie opis... I mam blumy oraz jedno wąskie cargo.
@ludzik: ej, te fronty to też drewno!!! Dąb naturalny, wszędzie też blumy :)
@Talaj: ja #!$%@? 37 k to z łazienką i wszystkim materiałami jak panele farby kable profile wałki itd wydałem XDD
@Szachiranu: mamy dużo szuflad, każda podnosi cenę o około