Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 946
Wczoraj Miras dodał zdjęcie piękniej kuchni za grube hajsy, teraz ja pokaże co można zrobić z systemem metod #ikea. Same meble to koszt 8500 złotych (montaż samodzielny), dodatkowo blat Juan dąb Minnesota ciepła za 1800 (tego blatu jest na prawdę sporo, pod szafkami 290 cm, wysepka 200 cm no i tam gdzie płyta to 90 cm) agd jak to agd, nas wyniosło
- lodówka Samsung 1900
- zmywarka ikea 1500
- piekarnik ikea z ekspozycji 1000 (cena standard 2k)
- okap ikea 700
Czyli trochę ponad 5k.
Dodatkowo zlew z liroja deante 500, bateria 200.
Oświetlenie ledowe to po prostu profil plus taśma, suma gdzieś 200 złotych wyszła.
Czyli suma za całość to coś ponad 16000, a efekt myślę że całkiem przyzwoity.
Ciekawostka, kuchnia jest w pokoju z aneksem o wielkości 21m2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby ktoś miał pytanka to służę pomocą ( ͡ ͜ʖ ͡)
#kuchnia #mieszkania #remontujzwykopem
Pobierz pawelwojciech - Wczoraj Miras dodał zdjęcie piękniej kuchni za grube hajsy, teraz ja ...
źródło: comment_Swc325SEW3q1qx02MEXMyLHwzhPJO0SQ.jpg
  • 330
@pawelwojciech: miras, łatwo jest samemu pomontować te meble ikea?


@LotnyJerry: banalnie prosto. Ostatnio dokupiłem sobie nową szafkę do kuchni bo ciasnawo było i składa się jeszcze łatwiej niż kiedyś... Trochę strachu jest gdy trzeba coś ciąć - ale poza tym luzik.

@pawelwojciech: 25 lat gwarancji xd, daj znac jak zareklamujesz i ci uznaja...


@tomszczyk: uznają bez problemu. Kojarzę sytuację, gdzie ktoś reklamował po 5-6 latach bo rozlazł się
@pawelwojciech: czy dobrze zgaduję, że przy piekarniku jest narożna szafka z "karuzelą" i dlatego jest taki właśnie układ? BTW, czy karuzele są już z powrotem całe ze stali, czy nadal z paździerza i tylko z relingami ze stali? Składałem dwie kuchnie - pierwszą 15 lat temu, drugą jakieś 8 lat temu. W pierwszej jest taka ażurowa karuzela cała ze stali nierdzewnej i jest o niebo wygodniejsza od tej nowszej...
@pawelwojciech: Nie atakuję, jest to jedynie moje zdanie. Jak patrze na projekty ikei to mi się słabo robi. Szczególnie jak widziałam jakie #!$%@? został montaż u koleżanki i wszystko jest krzywo (°° a tu podobnie... (górne fronty - to zdjęcie, czy będą jeszcze poziomowane?) Meble z katalogów sieciówek, wyglądają jak z katalogów sieciówek - są bezpłciowe i nie mają żadnego charakteru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enron: tak dokładnie tam jest karuzela taka po prostu obracana, nie wyjezdzajaca, no ale spody ma z płyty, no ale nie wiem jak miałyby się przekładać stalowe spody na lepszą jakość obsługi XD
@enron: tak dokładnie tam jest karuzela taka po prostu obracana, nie wyjezdzajaca, no ale spody ma z płyty, no ale nie wiem jak miałyby się przekładać stalowe spody na lepszą jakość obsługi XD


@pawelwojciech: stalowe ażurowe - po prostu łatwiej dostrzec co jest na niższym poziomie :)
A co do karuzeli to tak jak pisałem w obu kuchniach są, ale następnym razem bym już raczej zdecydował się na jakieś magiczne