Wpis z mikrobloga

386458,63 - 11,51 - 10,88 - 5,17 - 26,51 = 386404,56

Mój ubiegły tydzień w kilometrach. W sumie wykonane 4 treningi: easy + interwały 6x1k, easy 6k + tempo 5k, easy 5k + przebieżki + podbiegi, wybieganie 16k z elementem tempowym 10k. Czuję powoli zapach paliwa, tj. #orlenwarsawmarathon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więcej info, przemyślenia, zapiski, zdjęcia znajdziecie na instablogu: https://www.instagram.com/howtorunbydan/

Statystyki:

Dystans: 11.51 km
Wertykalnie: 32m(↑14m/↓18m)
Czas: ◷01:02:02
Średnie tempo: 5:23 min/km
Średnia prędkość: 11,14 km/h
Kalorie: 764 kcal

Dystans: 10.88 km
Wertykalnie: 94m(↑45m/↓49m)
Czas: ◷00:59:27
Średnie tempo: 5:27 min/km
Średnia prędkość: 10,98 km/h
Kalorie: 783 kcal

Dystans: 5.17 km
Wertykalnie: 42m(↑17m/↓25m)
Czas: ◷00:29:32
Średnie tempo: 5:42 min/km
Średnia prędkość: 10,50 km/h
Kalorie: 366 kcal

Dystans: 26.51 km
Wertykalnie: 159m(↑90m/↓69m)
Czas: ◷02:29:55
Średnie tempo: 5:39 min/km
Średnia prędkość: 10,61 km/h
Kalorie: 1615 kcal

#sztafeta #ruszbydgoszcz

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 27
@esuwir: OWM - moje marzenie. Może za rok. ʕʔ


@Kinja: mi też się OWM podoba, choć szkoda że losowanie samochodu zamienili na te durne wysokie nagrody pieniężne dla murzynów^H^H^H^Hzawodowców ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@enron: Ja to z OWM mam też fajną historię biegową. ()

A co do tych nagród to przyznam się, że jestem ignorantką i nawet nie wiedziałam, że taka zamiana zaszła. :o
@Kinja: pamiętam że to kiedyś zwróciło moją uwagę, a potem chciałem gdzieś podać jako argument OWM, sprawdziłem regulamin i...
Półmaraton Jurajski pozostał przy losowaniu, ale samochód zamienili na 15 rowerów ( )
@esuwir: To będzie mój debiut w maratonie. W zasadzie wszystko poniżej 4h biorę w ciemno. W niedziele lecę PZU na rozgrzewkę to zweryfikuję formę (połówkę planuję w okolicach 1:40).
@randall: Elegancko, może uda się zrobić ustawkę na fotę/piątkę jakąś? :) W sumie coś zaproponuję na chwilę przed startem, tutaj na #bieganie. U mnie to też debiut po betonie, zaliczyłem raz 44k w lesie (10.2018), więc niby "głowa wie" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mam problem z oszacowaniem. Ja mam testową dychę w niedzielę. Właśnie skończyłem gadać z trenerką i mówiła, żeby nie przesadzać na dwa
@randall: Powodzenia! Ja na swoim debiucie wymiękłem i ledwo doczłapałem w 4:20, choć teoretycznie powinienem bez najmniejszego problemu się wyrobić w dużo lepszym czasie... Ba - mało nie odpadłem przed połową! Jednak co głowa potrafi spieprzyć to szkoda gadać...
@esuwir: Czytałem nawet Twoją relację z tego biegu po lesie. Ja jak najbardziej jestem na TAK jeżeli chodzi o wspólną fotkę/piątkę przed startem. Jak będą chęci to może utworzy się jakaś grupa braci niedoli i się razem pokona ten maraton ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do regeneracji to u mnie jest spoko pod tym względem, zazwyczaj po wyścigach na 10k czy 21k szybko się zbieram. Po maratonie
@randall: skoro czujesz się na 3:30, to się przyspawaj do baloników 3:45 i nie waż się wyprzedzać! Ja głupio goniłem baloniki, które okazały się być na 3:30, potem jak się zorientowałem to uznałem że nawet spoko idzie i utrzymam tempo, a potem wszystko uj strzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)