Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MentoZZer: podaj lepiej jakieś dobre rady odnośnie diety i ćwiczeń jak do tego doszedłeś, bo to jest najważniejszy opis do zdjęcia, a nie czy na tinderze Ci się powodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MentoZZer: masz po prostu takie ciało i szybko zauważalny progress, u mnie podobnie, tyle że jestem leniwą buła i nawet trochę nie ruszam dupy.
Niebieskim chyba pękły stulejki ze się mało napracowales
@MentoZZer: a teraz brutalna prawda dla Ciebie i reszty, zrobisz jeszcze w 2 lata z 5 kg czystej masy i to przy dobrych wiatrach - czyli idealny trening i super dieta - i później przez 30 lat nic nie zrobisz. Średnio 2-3 lata buduje sie naturalną sylwetkę a resztę lat stoi sie w miejscu. Lub bierzesz koksy i oszukujesz wszystkich i samego siebie jak np wk i reszta fit youtuberów, robisz
@MentoZZer pół roku? Szacun (òóˇ) mam podobną posturę jak Twoja wyjsciowa i zaczynam w tym tygodniu. Podesłałbyś na PW swój plan co ćwiczyłeś i ile powtórzeń? Próbuje sobie jakiś trening ułożyć ale co strona w necie to inne opinie a widzę że Twój plan działa zajebiście :)
@MentoZZer: żeby dopytać, w jakiej kolejności są te zdjęcia?
Edit: już przeczytałem ;) to fajny progres wykonałeś, chociaż trzeba przyznać, że brzuch już miałeś rzeźbiony, w łapy i klatę zawsze szybko idzie (przynajmniej mi ;)
@Dutch: nie swiruj, chłopak nie wyglądał zle przed „przemianą”. Po prostu spodobał się sam sobie ;) dla tagu przegryw to żadne pocieszenie, bo jemu wystarczyło pół roku z dobrze na świetnie, a z beznadziejnie nawet na dobrze nie wystarczy ani rok, ani dwa :P po prostu z pewnymi rzeczami trzeba się pogodzić. Za to pocieszające może być to, ze nawet najgorsze szkarady jakoś się rozmnażają :D