Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pokłóciłam się dziś z niebieskim, bo spóźniliśmy się przeze mnie na pociąg. Zaspaliśmy i mieliśmy tylko chwilę na ogarnięcie się. Zaczęłam robić szybki makijaż, on cały czas się na mnie darł i mnie pospieszał. W taksówce jeszcze kończyłam się malować, a on siedział z kamienną miną, ale widziałam, że jest wściekły na mnie. Wbiegliśmy na dworzec, ale było już po ptakach i zaczęła się litania. Że jestem płytka, że muszę nakładać szpachlę nawet na wyjazd do jego rodziców, że gdyby nie moje fanaberie to byśmy sie wyrobili. Ja w ryk, więc skończył na mnie naskakiwać, ale nie przeprosił.

Mam straszne kompleksy i nie jestem w stanie wyjść z domu bez chociażby częściowej tapety. W nastoletnich czasach miałam problemy z trądzikiem i mam trochę blizn i te kompleksy z tamtych czasów zostały. Myślałam, że on to rozumie, ale jak widać nie. Jestem rozczarowana swoim chłopakiem i jest mi przykro. #rozowepaski jesteście w stanie wyjść gdzieś bez makijażu? Jak często się malujecie i jak mocną tapetę stosujecie? #niebieskiepaski czy podobają się wam wasze dziewczyny bez make upu?

#makijaz #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 246
@AnonimoweMirkoWyznania: Pierwsze pytanie jest takie: czy gdybyś nie robiła makijażu to byście zdązyli? Czy te 5 minut to czas w których odjechał pociąg? Nie sądzę. Zaspaliście obydwoje więc wina jest wasza, a on wywalił na Ciebie swoją frustracje i za to powinien Cie przeprosić.
Ja akurat nie mam problemu z wychodzeniem bez makijażu bo makijaż niewiele zmienia w mojej urodzie, jednak u większości kobiet zmienia bardzo dużo na plus więc rozumiem,
@AnonimoweMirkoWyznania: heh, jeśli to nie bait, a wygląda na to, że nie, to OPka ma pewnie niezły majndfak bo różowe tu twierdzą że by olały makijaż, niebiescy że #!$%@?, a ta Pusta Dzbanica jest rozczarowana bo niebieski nie przeprosił?! xD

Za co, za to że jest z pusta niezbyt rozgarniętą laska?

Spieszyć się, zdarzyć i w pociąga nakładać szpachle. Żaden problem.
@AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego niby miałby przeprosić? Jeśli o to pytasz i nie rozumiesz czemu jest wściekły, to mu współczuję. Chyba powinnaś się zastanowić czy czas jego i Twoich rodziców nie powinien być ważniejszy od tapety którą możesz sobie zrobić w pociągu.

Myślałam, że on to rozumie, ale jak widać nie


Ty nie rozumiesz. On Cię na pewno widział milion razy bez makijażu i Cię taką akceptuje.
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli przeszkadza ci twoja cera to sie maluj ale skoro przez to spozniliscie sie na pociag to juz przesada swiat by sie nie zawalil ludzie by cie nie wytykali palcami. Nie lubie jak moja rozowa naklada tapete bo jest jej nie potrzebna ale ona zawsze dopatrzy sie jakiejs mikroskopijnej niedoskonalosci i kladzie szpachle . Kobiety juz takie sa
@AnonimoweMirkoWyznania: Też kiedyś byłam taka jak ty - wszędzie się malowałam, myśląć że dzięki temu zakrywam niedoskonałości i podkreślam atuty. Ale pewnego razu chłopak w którym byłam bardzo zakochana, po tym jak pierwszy raz się kochaliśmy, spojrzał na moją spoconą twarz z której spłynął makijaż i zapytał po co ja w ogóle tracę czas na make up, czy z nim, czy bez, dalej nie jest ładna, plus powiedział żebym zaczęła od